Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Pre dva dana sam gledala crtac "Barbi i 12 princeza balerina"... Na kraju, posle svakojakih peripetija, dobro je pobedilo, na zlu rodjaku je bacena cin koja joj nikad nece dopustiti da prestane da igra, a ostali su zajedno plesali oko fontane...

 

 

 

 

Nikada necu moci da oprostim sebi! :udri: :udri: :udri:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:lol:

 

Ja mislim da cjesh pravo u pakao zbog toga. :no:

 

 

 

 

 

 

:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm sada sam se setio kad sam bio klinac posto sam od 4 osnovne putovao iz centra grada u batajnucu autobusom po sat i po.. jednom sam imao neku prehladu ( upalu creva ) i ukenjao sam se na putu kuci tacnije nisam stigao na vreme da utrcim u javni wc na zalenjaku tako da sam hodao do kuce peske jel me bio blam da ucem u autobus .....

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad ase sethi jos jednog kad anisam bio tako mali ehhhh

 

bio kod ortaka na gajbi sa jednom devojkom ( bili smo sami sta je bio znate ) ali u toku mi je puko ... tak oda je "boban , stojko " ili kako god da ga zovete prokrvario ... ka kraju je bilo malo krvi i na carsafu na kojem ortak spava.... bilo mu je posle tesko objasniti sta je bilo ... u svako msucaju nisam moga normalno da " mocam " neko vnreme jel mi je mokraca slolia krastu :P

 

naravno tu je i dosta blamova tipa

 

posle se krstili

sve satro cudili

s kim smo bili

i pored kakvih smo se krokodila budili

 

 

ali to cemo da ostavimo za kasnije :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

sad ase sethi jos jednog kad anisam bio tako mali ehhhh

 

bio kod ortaka na gajbi sa jednom devojkom ( bili smo sami sta je bio znate ) ali u toku mi je puko ... tak oda je "boban , stojko " ili kako god da ga zovete prokrvario ... ka kraju je bilo malo krvi i na carsafu na kojem ortak spava.... bilo mu je posle tesko objasniti sta je bilo ... u svako msucaju nisam moga normalno da " mocam " neko vnreme jel mi je mokraca slolia krastu :P

 

naravno tu je i dosta blamova tipa

 

posle se krstili

sve satro cudili

s kim smo bili

i pored kakvih smo se krokodila budili

 

 

ali to cemo da ostavimo za kasnije :P

 

qratz ti je bas pickica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz

moj školski je imao sličan ''doživljaj'', to mu se desilo u petak veče i dolazi on u subotu kod mene da pitam mog matorog (koji je lekar) šta da radi, matori kad je čuo , popizdeo i napičkao ga što nije odmah išao na ušivanje, jer je ovaj baš odvalio alatku, jbg čovek je trpao '' tamo gde se ne smije'' a nije koristio lubrikante (naravno da sam ga zajebavao da je trebao da umoči ćunu u kantu s mašću ili tako već nešto), a setih se i nekih zajebantskih stihova tipa - ''na čaršafu dve tri kapi krvi - to je znak da si bija prvi'' :) , koji su dobili potpuno novo značenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije se to deslio zbog " suvog terena " i trenja vec zbog prevelikog pritiska / zatekrnutosti kozice...

 

P.S. nije to jedini slucaj znam jos par ljudei koji su imali slicne probleme jedan je zavrsio na sivanju

E, zbog toga vredi biti ''obrezan'' :cool:

 

U stvari, obrezanost sama po sebi ima gomilu prednosti, ali ovo je ipak ... METAL forum,

mislim na ''sofisticiranost'' samog ''glavenog regiona'' falusa, ovaj ... :redface:

 

Ma, puca mi KURAC da objašnjavam! :)

 

:red:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije moj al je po meni dobar:Drug recituje pesmicu na vecheri se zvala cini mi se i krene on i kaze na lomaci ... ovaj na veceri ne ... na lomaci i mi pukli i on krene da plache i kaze uciteljice oni se meni smeju a mi jos vise....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz
E, a da ne beše to Alexa Šantić ?

 

svetli grobovi, ne bi bio loš naziv za neki hrišćanski metal bend

Edited by Brainsaladsandar Guuuz

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...