Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

da gomila ljudi ne rade noge.....cak ih nisam ni ja radio prvih godinu dana....nego sta nego je pogresno to.....

 

 

au kakva je riba dosla u teretanu kod nas danas...dupe,struk,sise,lepa.....bruka riba.....odmah je zanimljivije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je bedaq :D ......kod nas bogami ima......redovni termini za aerobik + par njih sto treniraju s tegovima.....manje vise sve bolje klinke iz kraja se vrte tu......."ima zenske ima sve" :)

 

ne ozbiljno ima nekoliko devojaka koje su toliko redovne mesec za mesec svaki termin....toliko se trude i super izgledaju.....to je meni stvarno za respect....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zenske teretane su uglavnom tezak shit, ribe onda mnogo vise zabusavaju, mnogo se prica okolo i dele recepti za zimnicu ili prica o sopingu, ne mogu da radim od toga...

 

zato idem u "mesovite" jel :)

Super je kada je ekipa ok, kada nema puno "mrstavaca", i kada tipovi nius u fazonu da se ponasaju ko skotovi samo zato sto nisi neka "avion" riba vec su ok i hoce da pomognu.

 

Meni je najvaznije da je dobra atmosfera jer ako se ne opustim kako treba ne mogu da uzivam u treningu. Samim tim i rezultati bivaju slabiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja zalazim u jednu malecnu teretanicu (prostorno), i obično sam jedino žensko čeljade, što mi i odgovara - blebetanje o maskarama, i kako Smorock reče, zimnicama je samo gubljenje vremena.

a i mogu da naparavam okice na lijepim mladim muškim tijelima na miru :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blago tebi. ja kda skinem naocare (sto obicno radim na treningu) nista ne vidim... Ono, frajer, plakar, dzak za boks... samo obrisi :)

tako sam se jednom zakucala u nekog kik boxera, nisam ocekivala da se zid pomera :):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mojoj teretani je slavje cak i kad neka devojka samo prodze u radiusu od 200 metara oko teretane...jednom sam ubedio moju drugaricu da se upise ali posle dva trenjinga mi je rekla da ima kosmare dok spava hahahahaaaa...

Zensko bice se nije pojavilo od 1998 godine : )...sve sami gejovi :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja placam 1400 za mesec dana neograniceno termina sto uopste nije skupo....a po tim fancy teretanama mogu samo da mislim kakve su ribe :meshuggah:

 

takav nam je kraj blok 70 ima dosta ljudi i bas dosta riba :mhihi:

 

 

700 denara izadje tako oko 950 dinara nije skupo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja placam 1400 za mesec dana neograniceno termina sto uopste nije skupo....a po tim fancy teretanama mogu samo da mislim kakve su ribe :meshuggah:

 

takav nam je kraj blok 70 ima dosta ljudi i bas dosta riba :mhihi:

 

 

700 denara izadje tako oko 950 dinara nije skupo.....

ja brate za 900 dinara zivim mesec dana u teretani :) nemoram ni t da placam ali mi bedak...trebaju nove sajle,strunjace pa reko da im se nadje...znaci moja teretana je naj socijalnija xaxa

Share this post


Link to post
Share on other sites

milion puta:) ....pogotovo oko trbusnjaka....kazem ja zanimljivo uvek u teretani :mhihi:

 

Hteo je da te pita, da li si kad natakao nesto iz iste, nego se zastideo :) :)

 

 

Inace, u moju teretanu dolazi dosta ribica na aerobik, a neke se rade i sa tegovima :) :)

 

 

 

P.S. Samo ne kapiram sta im znaci kad na lat masini vuku 10 kila.

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) .....to je tajna...necu da se hvalim preko foruma valjda :) .....sad vijam onu klinku o kojoj sam pisao na prosloj strani....videcemo....

 

P.S. Samo ne kapiram sta im znaci kad na lat masini vuku 10 kila.

to ni meni nije bas jasno......kad smo kod lata jednom liku juce pukla sajla i pukla ga sipka u vugla.....dobro je i prosao mogao je zube da izbije......scary....

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozes......ovo nema veze s spravom.....sajla pukne s vremena na vreme.....mozes novu da stavis i brzo da pukne......kod nas stavljaju masovno na 100kg koliko ima sprava jos i bucicu od 20 preko.....cimaju trzaju.....trenje qrac palac....u principu vidi se kad se osteti sajla al nekad se i previdi kao juce.....zajebano....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga.. Ja dok sam trenirao na Bezaniji pucali su im drzaci sipki na spravama. Teretana je sva razjebana, nije u nju ulagano par godina i onda se i ljudi ponasaju bahato.. bacaju tegove, niko ne vraca iste na mesto, niko ne koristi peskir, itd..

 

Ovde na Cukarici je bas disciplina na nivou. Ako ne postujes pravila, dodje lik koji radi i opominje te. Sve je pod konac, sto bi se reklo.

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozes......ovo nema veze s spravom.....sajla pukne s vremena na vreme.....mozes novu da stavis i brzo da pukne......kod nas stavljaju masovno na 100kg koliko ima sprava jos i bucicu od 20 preko.....cimaju trzaju.....trenje qrac palac....u principu vidi se kad se osteti sajla al nekad se i previdi kao juce.....zajebano....

 

Pravi vežbači ni ne koriste sprave/mašine sa sajlama. Samo brute force i tegovi :)

 

Nego ja sam išao u najsocijalniju, najskrnaviju, a možda i najjeftiniju teretanu u NSu, ali sam je obožavao. Šteta što je sada zatvorena. 1000 dinara svaki dan. Još pored svega toga studenti ekonomskog fakulteta su tu imali obavezno fizičko. Najjače je što su samo ribe dolazile, jer tipovi nisu znali da je fitness=teretana, pa su svi odabrali neke loptaške sportove. Tako da je situacija u teretani bila - lokalna ekipa i prenapucane ribe sa ekonomskog faxa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...