Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
...meni uletela keva i galami kako je neki njen poznanik doktor i kako je rekao da se manem kreatina odma` , jer je nekom liku navodno srce stradalo... Jer ta prica drzhi vodu ili ne?! :mad:

pa sve je moguce :) ja sam cuo da je jednom liku pala saksija na glavu i da je umro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jer ta prica drzhi vodu ili ne?!

ne....mada ja ne volim kreatin iz drugih razloga....

 

ali jel moze neko da mi preporuci nekoliko vezbi za trbusnjake u kucnoj radinosti???

pa gajbi nema neke velike filozofije......kombinacije u parteru - klasicni........noge pod 90stepeni......dizanje trupa do 90 stepeni u odnosu na patos ili do 45.....legnes na ledja pa noge u vazduh opet vise varijacija sa uglom moze.........legnes na stomak pa dizes ledja......ledjima na patos kolena na 90 pa laktom gadjas suprotno koleno......sklopka ili polusklopka....tj i ruke i noge u vazduh istovremeno.......mozes na dupe ruke pozadi pa kolenima gadjas grudi........najnapredniji tbusnjak je uhvatis se rukama pozadi sveca u vazduhu pa petama ka patosu al to retko ko moze da radi.....blah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoćeš da kažeš da nikad nisi imao nikog ko će ti vikati "JOŠ DVAAAA!!!"?

 

benchpress-spotter3.jpg

jebes to vezbanje ako nije u drustvu xaxa bili bi mi dosadno da idem sam i ako znam dosta ljudi u teretani ali opet kad sa nekim treniras zajedno to je do jaja...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sve je moguce :) ja sam cuo da je jednom liku pala saksija na glavu i da je umro.

 

 

:) :) :) :) :)

 

e i ja sam to cuo! i jos sam cuo da je lik seo u avion i avion se srushio... I ON POGINUO JEBO TE! Zamisli! ...zajedno sa josh oko 200 putnika, al to nema veze...

 

 

@Crimson Spectre

 

 

Daj covece pa zar mislish:

1. Da bi prodavali to sranje i da bi bilo legalno kad bi se tako ladno umiralo od toga?

2. Da je taj lik (ako je uopste istina) uzimao normalnu dozu uz preporuku tutora ili trenera?

 

 

Hteo covek da se napuca za 3 dana pa napravio pasulj s kreatinom i overio se!

 

 

 

Zato ja mojima nikad nishta nisam govorio da mi ne bi kenjali o stvarima o kojima nemaju pojma! Ali zato OBAVEZNO trazio informacije na sve ostale strane!

Share this post


Link to post
Share on other sites

e jedno vekovno pitanje.

 

 

masa ili defincija ? :)

 

 

ja kazem masa masa masa masa :) xaxaxa

 

jeste, ima da izgledas ko svinja kad prestanes da vezbas.... A to ce se jednog dana neminovno desiti.

Definicija forever :)

 

.. da citiram moju kevu kada prica sa cjaletom povodom njegove kilaze...

"ja sam se udala za macana ne za medveda " :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma brate masa :) kad odradis masu ako bas zelis mozes da radis definicuju. ali to je gej.

 

 

 

ja sav pre za tribulus.poveca ti testostreon,osetis malo leptirice u gacama ali zato osnazis strasno :mrgreen:

 

(srcaka ponekad zna da zastopa,ali nije strasno :mhihi: )

xaxaxaxa znaci to je bese neka biljna zamena za steroide?xaxa neko zlo u najavi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definicija forever :)

 

Pa pazi i ja sam vishe za def nego za masu! Ali ne mozesh imati samo definiciju! Mislim naravno da mozesh ali cesh izgledati kao Bruce Lee! A to nikako ne zelim!

treba malo i da napucash masu da te vetar ne oduva! :D

 

ma brate masa :) kad odradis masu ako bas zelis mozes da radis definicuju. ali to je gej.

 

Ma jebi se ti znash! :)

Nije definicija gej nego se gejevi loze na nju, sto je gej! ...jer se loze na neshto shto nije gej..

Bilo kako bilo ne bi zeleo da samo masu napucam pa da izgledam kao prosecni izbacivach!

 

 

kad se već umarate bolje se bavite nekim sportom, ili još bolje borilačkim veštinama!

 

Eto, lepo chovek kaze!

Borilacke veshtine su ql! A ne mozesh ih koristiti ako napucash samo masu!

...sem boxa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ne mozesh ih koristiti ako napucash samo masu!

...sem boxa!

iz ovoga se vidi da nisi trenirao isti.....masa za box sama po sebi qrcu ne znaci....znaci naravno na nekom nivou kad savladas tehniku na zadovoljavajuci nacin.....90% sirovina po teretani koji dizu brdo veze nema s boxom i dobili bi batine u ringu za 10s od prosecnog boxera od 75-80kg....

 

Evo vam ''šmekeri'' bolje pročitajte ovo: http://mikkie89.blog.co.yu/blog/mikkie89/g...bar-prvi-utisak

gomila gluposti....

 

e jedno vekovno pitanje.

 

 

masa ili defincija ?

i jedno i drugo po ciklusima.....to je prava stvar....

Share this post


Link to post
Share on other sites

iz ovoga se vidi da nisi trenirao isti.....masa za box sama po sebi qrcu ne znaci....znaci naravno na nekom nivou kad savladas tehniku na zadovoljavajuci nacin.....90% sirovina po teretani koji dizu brdo veze nema s boxom i dobili bi batine u ringu za 10s od prosecnog boxera od 75-80kg....

 

 

gomila gluposti....

 

 

i jedno i drugo po ciklusima.....to je prava stvar....

to sto se tice boksa je istina :) i nikome ne bih preporucio da se bije sa bokserima xaxa

 

a ovo sto se tice mase i definicije je istina...samo sto je tesko kad krenes da se gruvas da krenes def da radis...xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo sto je tesko kad krenes da se gruvas da krenes def da radis...xD

naravno da je tesko.....zato se to radi u ciklusima od po par meseci a pravi rezultati dolaze godinama

 

to sto se tice boksa je istina i nikome ne bih preporucio da se bije sa bokserima xaxa

naravno da je istina.....svako ko se bavio boxom to zna....

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

bavim se boksom i moram da priznam da mi masa nikad nije bila prioritet...Sve o svemu ako se govori o izgledom,masa ne ide bez definicije i obratno..

Jos jedna stvar,neznam kakva je situacija kod vas ali ovde vidim sve vise momke koji forsiraju samo gornji deo tela,dok su im noge katastrofa...mislim da je to veoma pogresno

Edited by Ive

Share this post


Link to post
Share on other sites

4-6 puta nedeljno, 60-75 minuta, lagani treninzi (20-30 min kardio, ostalo tegovi - mala opterecenja, duze serije), sa teznjom skidanja viska dupeta & odrzanja mentalnog integriteta (ako uopste postoji).

pojavili su mi se i zuljevi na sakama. pa sam kupila one smekerske rukavice, pa sad izgledam zajebato kad treniram.

mozete me zvati ahnold.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bavim se boksom i moram da priznam da mi masa nikad nije bila prioritet...Sve o svemu ako se govori o izgledom,masa ne ide bez definicije i obratno..

Jos jedna stvar,neznam kakva je situacija kod vas ali ovde vidim sve vise momke koji forsiraju samo gornji deo tela,dok su im noge katastrofa...mislim da je to veoma pogresno

da i to je masovna pojava sto se tice nogu xD ne znam u cemu je fora...ja veceras ramena noge :) sad sam se setio onog vica xaxa

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...