Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Šta me briga ko šta radi, ja imam individualne treninge,a budale koje hoće da se povrede... Pa, ko im je kriv? Svugde postoji trener, pa, ako baš i neće uplate individualne treninge, svejedno mogu da pitaju, za ono što im nije jasno, umesto da prave guposti bezveze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne sluzi trener da bi pomagao ortaku to je sigurno....svako pomaze kome stigne to je normalno......da se povredis s vremena na vreme i to je neizbezno.....jebiga.....ja se najcesce sjebem kad trpam previse tegova na propadanju....opusteno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa hvala bogu... covek je dizao neku ogromnu tezinu i kao aj stani samo iza...i jbg radi radi i samo sesti put otkazao moras da pomognes...a ja se zablenuo u ogledalo tako da sam nespreman bio...nezgodno uhvatio i pomogao mu i cao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e nikad necu zaboraviti kad nas je bilo samo nekiliko u teretani ,mi sa strane nesto pricamo a jedam lokalni baja/mafijas radio benc i nikog nije zvao da mu pomaze.u jednom trenutku kad sam ga slucajno pogledao imao sam sta da vidim,pao teg na njega,on crven u licu a oci samo sto mu ne iskacu od muke.pritrcao sam i pomogao da digne teg sa grudi.

ne treba se zajebavati sa tezinama,misici mogu naprasno da otkazu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam te fore....uglavnom s nakurcenim klincima.......jednom sam se tako smejao - dosao neki ljas-bu klasican natovario na bench nesto bruka ja odmah video nema tu leba.....lik nije nikog zvao ja se okrenuo za sekund i samo se cuje odjednm - baaaaaaaaaaaaaaaam :):):):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate kada duze treniras izostri ti se sluh za otkazivanje.

 

Ja sam se jednom sjebao kad sam radio ramena. Izvukao sam 4 puta i htedoh da uradim peti, al qrac. Odkazala desna. Nakacio sam levu stranu, a na desnu ruku pao ceo teret. Posto me niko nije gledao, morao sam da se derem: POMOC!! Nakon glasnijeg uzvika, jer je prvi bio stidljivi (naravno), pritrcao lik i podigao mi sipku. Srecom, nisam se povredio.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate kada duze treniras izostri ti se sluh za otkazivanje

taj rad...meni se to jednom desilo na benchu nakon 2 nedelje u teretani....nikad vise.....

 

elem spremam se za takmicenje u bench pressu.....na prolece negde bi mogao biti spreman....

Edited by shock!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...