Jump to content

Ciganija U Zgradi...


Marko, Mon_a[MOR]e

Recommended Posts

moja radost sto je osvezilo i sto cu napokon moci normalno da spavam... kratko je trajala... mad.gifsad.gif

 

i komsija iznad mene je cekao osvezenje da krene da renovira stan... mad.gif

 

krece sa burgijanjem u 7:15 ujutru... pa ceo dan...

 

mad.gifmad.gifmad.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

moja radost sto je osvezilo i sto cu napokon moci normalno da spavam... kratko je trajala... mad.gifsad.gif

 

i komsija iznad mene je cekao osvezenje da krene da renovira stan... mad.gif

 

krece sa burgijanjem u 7:15 ujutru... pa ceo dan...

 

mad.gifmad.gifmad.gif

Ti lepo odes i pomognes mu! Tako ce spremanje biti brze gotovo! icon_biggrin.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moramo mi paziti da se lepo ophodimo s tobom, ako nas prijavis svojoj mami, nagrabusili smo icon_biggrin.gif Srecom pa sam ja fin decak icon_biggrin.gif

Ti izgleda nisi cuo onu narodnu - Geni nisu govna mrred.gif

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Imaginos - a sta je bilo sa svalerom? icon_smile.gif  jel i on bio prisutan i kako se snasao u fajt situaciji?

A sta ti mislis?

Pobegao je glavom bez obzira icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zamisli istu situaciju samo da se jedna od tih pudlica zove bas kao i ti... I samo cujes iz hodnika: "Ne uz zid, MILICE NE PISAJ UZA ZID idemo sad napolje na pi pi!!!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni jedino smeta mali tajlandjanin koji kosi svakog cetvrtka (cak i kad nema sta da se kosi), pa zuji s kosilicom ko blesav, a iza njega s velikom metlom ide Sulja domar (neki Rumun, koga smo prvo zvali Obi Van Kenobi, ali skontali da mu Sulja bolje lezi), i skida paucinu i prasinu s vanjskih zidova zgrade. ko ne zatvori prozor u taj dan, poslije oguli prste cisteci prasinu iz stana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...