Jump to content

Ciganija U Zgradi...


Marko, Mon_a[MOR]e

Recommended Posts

Не бих могао у згради да станујем, па да ме јебеш.

 

+1

 

Ziveo sam 4 meseca i nikad vise.Nagledao sam se kojekakvih bolestina za to vreme.Ovako kuca,veliki plac,mogu da drzim kerove,imam garazu za automobile,mogu da pustam muziku do mile volje,ako mi prisere komsija mogu da ga oteram u kurac bez postovanja kucnog reda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad nisam živela u kući. A moja zgrada.... Ma, veselo. Imamo narkodilere, matore partizane, komunjare, režimske lopove a i on druge, imamo skitnice i mrtve kineze u podrumu, a imamo i taksistu. Ponekad pomislim da je ova moja zgrada Nojeva barka i dođe mi da se odselim, makar po cenu pogibije usled eventualnog Potopa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da mogu da zivim u kuci u centru ne bih ni ja u zgradi :) al cik kupi kucu na vracaru...

jbg bitno mi je da budem u tom kraju. mada nikad mi nije bilo zaista lose u zgradi, nikad nismo imali nikakve ludake. osim sto mi se jednom komsijin maltezer israo na otirac. al neko je ocistio posle par dana (meni nije padalo na pamet mada bih naravno ocistila da je proslo 7 dana).

 

baba mi opet pusta neke lopove u stan... skoro je neki lik rekao da mora da proveri radijatore i ona ga pustila :) krenuo da tumara po stanu, baba posumnja (konacno) i pocne da shatro doziva caleta (koji je bio na poslu) i lik smugne odakle je dosao... pre neki dan nije zakljucala vrata kad je izasla... sta raditi matorim ljudima koji su suvise normalni da bi bili dementni ali imaju 'zute minute'? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad nisam živela u kući. A moja zgrada.... Ma, veselo. Imamo narkodilere, matore partizane, komunjare, režimske lopove a i on druge, imamo skitnice i mrtve kineze u podrumu, a imamo i taksistu. Ponekad pomislim da je ova moja zgrada Nojeva barka i dođe mi da se odselim, makar po cenu pogibije usled eventualnog Potopa...

 

 

ja nemam takvih problema, u mojoj zgradi su uglavnom mladi bracni parovi sa decom - jedan ili dva kom :)

sve fini ljudi, stvarno... samo sto ima stoke, koji zovu muriju kada samo glasnije prdnes (sto neko rece), narocito kad se mi klinci skupimo iza zgrade na bleju... a tu niko ne pije, ne drogira se, a nismo bas ni nesto bucni.... ne znam zasto... :unsure:

Edited by DarkMiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene baba nervira,sere svaki put kad pustim pse iz boksa.A ne mozes ti njoj da objasnis da ona slabije cuje i da mogu zajedno sa kucom da je ukradu.Onda se napravi pametna i pozatvara dzukce.Od toga dobijam alergiju redovno.Plus sto u dvoristu imam dve kuce,tamo gde ona zivi je zvucno izolovana kao studio da se tek nista ne cuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kamo srece da su u mojoj zgradi popisani liftovi, ali nisu; umesto toga u stanu preko puta mog imam ludu komsinicu! Ali stvarno ludu. Prica sama sa sobom neke nepovezane stvari, onda glasno pusti klasicnu muziku, a kad prestane muzika - e onda se dere na nekoga ko ne postoji. Jedno vreme je svakoga dana izlazila u isto vreme sa punom crnom kesom za djubre u rukama, uvece se vracala sa tom istom kesom i tako svakog dana isto. Sad vise ni ne izlazi... Samo sedi unutra i prica, prica, prica... Msm bas me briga, neka prica, ali sad se cela zgrada plasi da ce nas jednog dana zapaliti... :icon_ne: A kada joj je otac pre par meseci umro, dosla je tek posle 2 nedelje i kad joj je jedna komsinica izjavila saucesce ova je rekla "Koje saucesce? Pa nije on mrtav, oni su njega sklonili, sakrili su ga u banju da ga ja ne vidim, nije on mrtav..." :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...