Jump to content

Prison Break (2005-2017)


Doug Bradley

Recommended Posts

ovi amerikanci nisu normalni, jebote zivot kakav je ovo sajt na kome glumicu vracaju u jebenu seriju..uzas!

jebe mi se sto je sara tankredi otisla iz serije....ljudi nemaju pametnija posla u zivotu nego glasaju za poboljsanje jebene serije, pu picka vam materina americka

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја одгледах сезону и по! Првих 12-13 епизода су врх, после до краја првог серијала је ок, мада су већ ту почели да мрсе! Други једу говна само тако, а могу да замислим шта је тек у трећем! Све у свему, серија је заразна до јаја, тера те да губиш дане уз њу, али могли су мало мање да кењају!

 

ПС: Докторка рока!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мајку му, како мисле да врну Сару? Да је клонирају? Мислим, и мени је дакбе што ће се десити то што кажете, али ипак... А и глупача је требала да метне куртон или да чекају да се врати са боловања као што су чекали да се врати Скали у Досије Икс. Јесте да траје дуже, али...тако је тру! :mhihi:

А ово за 7 сезона...ценим да је трач. :uhoh:

Лајло, добродошла у свет заражених овом сеијом. :bigblue: Несам знао да и ти гледаш.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma saru je lako vratiti...glava bila ribe koja lici na nju ili tako nekako

a bez nje serija nema glavnog zenskog lika..a to ne valja

ne moze u svakoj sezoni druga cica da bude glavna

cak i Soprano ima [stalnu] zenu i psihologa a ostatak menja :)

 

sto se tice broja sezona...isto se desilos a LOSTom...

kad je krenula 2ga rekoshe da ce biti 7 i niko nije verovao...

a izgleda da ce nesto tako i biti...isto i sa PBom...dok se gleda bice novih sezona

 

 

 

 

 

 

i spinoff o zenskom zatvoru

Edited by estranged

Share this post


Link to post
Share on other sites

ЛЕјло, добродошла у свет заражених овом сеијом. :bigblue: Несам знао да и ти гледаш.

Рекла сам ти једном, али ајд' :)

 

Управо сам одгледала први серијал и није ми добро! Добићу чир на желуцу или тако нешто... Максимум ми је иначе био 3 епизоде дневно, после тога као удрогирана :) А сад сам одгледала последње 4 да бих на крају видела једно велико :evotigana: in my face :D

Још се тресем... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одгледах и други серијал... Питам се шта је у трећем? Бежи из Панамског затвора... Логично... А седми део? Можда буде бежао код нас из ЦЗ-а! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

То ти причам! Он и Легија, а онда ће да схвати да се сјебао, па ће да му се јави жеља да га врати у затвор, а онда ће у све то да се упетља и Коштуница! :) :) :) Који сам квариша! Читао сам сценарио! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

И јел на крају геј овај Скофилд, мислим глумац? Ја сам чуо и да јесте и да није? Мислим, заболе ме, ал' цуре се ложе, па чисто да им кажем да се више не примају! :) А и превише је кул да би био геј, баш би била греота!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh, evo i ja se sort of navukoh. Poce buraz ko sumanut da gleda, pa zarazi matorog, pa kevu, pa sad coporativno gledamo:) Moram priznati da bejah malo skepticna oko cele fore sa zatvorom, posto prethodno gledah OZ i totalno se zarazih ali ni ovo nije lose. Drago mi je sto nije toliko "hard core" ko u Oz-u, posto su mi odredjene scene malo smetale, a ovo je ipak malo prijatnije.

Posto sam gledala na preskok, sad gledam od pocetka da malo bolje povezem i ono... Prvi serijal pije vodu, drugi vec malo muljaju... al ono. Ne verujem da ce da bude 7... to je stvarno preterano. mislim, i tri je puno, ali ono... dok god imaju sponzore kapiram da ce da izmisljaju raznorazne gluposti.

 

Sto se tice glumackeekipe, gosn. Miller je ok za tu ulogu... brizni pametni braca... ko decacic neki... podseca me na mog buraza. U nekim situacijama mi deluje malo suvonjavo, ali na osnovu nekih njegovih deugih uloga, zakljucujem da mu je takva gluma. Purcell je nevidjena sirovina, ali valjda to tako treba... nije ni on toliko los. U sustini mi niko nesto ne smeta, semmozda Holly Vallance... devojka nema blage uopste! E, da i onaj klinac sto je pobegao sa njima je malo tenkre, no takva mu je uloga. E, sad, mislim da je najveci razlog zasto me je privukla serija onaj ludak Robert Knepper (T-Bag)! Znaci, odusevila me je njegova pojava. Covek je fenomenalan - nevidjeno izrazajna faca, izuzetna mimika + ceo odgovarajuc fazon! Po mom misljenju on se po glumi najvise istice od svih njih. Eh, a citala sam da je covek bio na rubu propasti pre no sto je dobio ulogu... Predavao je glumu na nekom Univerzitetu, slabo ga placali, pa covek odluci da konkurise za posao rendzera nekog parka, kad ono iskrsnu audicija! Takodje mi se svidja gluma Peter Stormare-a (Abruzzi). Po njegovoj biografiji, deluje kao multi-talenat, a kazu da ga je otkrio Ingmar Bergman (!) Ima i veoma simpa bend - Blond From Fargo. Sve u svemu, zanimljiv lik.

 

I tako... vec napisah roman :( sve u svemu, simpa serija, nista za seci vene, ali dovoljno ok...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma saru je lako vratiti...glava bila ribe koja lici na nju ili tako nekako

a bez nje serija nema glavnog zenskog lika..a to ne valja

ne moze u svakoj sezoni druga cica da bude glavna

cak i Soprano ima [stalnu] zenu i psihologa a ostatak menja :)

 

sto se tice broja sezona...isto se desilos a LOSTom...

kad je krenula 2ga rekoshe da ce biti 7 i niko nije verovao...

a izgleda da ce nesto tako i biti...isto i sa PBom...dok se gleda bice novih sezona

 

 

 

 

 

 

i spinoff o zenskom zatvoru

 

 

Moze, meni je ona zenska bolja od sare(spoljasnji opis :) :) :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Одгледах и пола трећег серијала, и много је досаднији него претходна два... Раније је била гомила фора по епизоди, које те онако благо нервирају и држе те у столици, а сад... Ништа... И било је јасно од прве епизоде трећег серијала да докторке неће бити, ван веј ор анадр, јер је нема ни у шпици, а и тамо где се "појављује", све су неки кадрови са леђа, и онда у трећој епизоди... Дикапитејтед! :cry: Баш бедак... Моја цура се сморила скроз... :) Нећу да будем онај који квари осталима серију, али капирам да су сви већ одгледали све...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...