Jump to content

Prison Break (2005-2017)


Doug Bradley

Recommended Posts

1. sezona je bil fantasticna,2. manje-vise ali je imala par dobrih epizoda i poceh da gledam 3. iako su 'ladno mogli da zavrse sa2. sezonom i onda urade ovo klikni! (spoilers,ko nije gledao epizodu od sinoc)

najbolje otvaranje epizode do sada ;)

kazem ja da oni

ne znaju kuda sa pricom pa ubiju svaki visak

 

 

 

 

 

ocekivao sam da ce odseci prst decku,ali cela Sarina glava

 

 

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra je epizoda, dobra.

 

Za Sarinu sudbinu sam vec bio siguran u prosloj epizodi, cim oni nisu hteli ni lice da joj pokazu. Neka, i onako je bila dosadna.

 

Ne znam kakve sad Haywire kombinacije pokusavaju da ubace ali mi se vec sad ne dopadaju Mahonovi tripovi.

 

Inace Sofia je bash kjut. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sofia je ciganka :D

 

Ma tupicje bre sa glupostima oko izlaska iz Sone ko zna koliko josh dugo...sachekacju da odgledam josh 5tu i tu legendarnu 6tu epizodu koju najavishe kao debelo najbolju do sada od pochetka PB-a,pa ako ne opravda ochekivanja to je to shto se mene tiche...

Share this post


Link to post
Share on other sites

odgledala sam tri epizode, skidam četvrtu, sad ne smijem da čitam ovu stranu iako ste obzirni haha. nastavite i dalje sa zatamnjivanjem spoilera, pretty please ;D

 

inače, dojam... NIŠTA SPECIJALNO. idu mi na živce, patetišu previše, ovo dosad je dosadno, ne dešava se Bog zna šta, sve mi je nekako ofucano i blaaaa. ali, da, skidam epizode, i neću da ih propuštam, ko zna možda se zakomplikuje i ono baš jah...

usrali su sa sarom, nervira me i to...

miller FAKAT ne zna glumiti. nije nikad ni znao pa to nije utjecalo na zanimljivost prošlih sezona, ali dopizdilo mi je sad :bigblue:

 

ukoliko se drastično ne poboljša, izgleda da ću ostati pri onome da su trebali završiti sa prvom eventualno drugom sezonom. zasad je preseravanje.

Edited by swing 2002 gtl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...