Jump to content

Prison Break (2005-2017)


Doug Bradley

Recommended Posts

nista strasno... i ja sam prvu tako.

 

elem, odgledah i tu citavu drugu sezonu. zadnja epizoda uzbudljiva dobra i sve to, al sam kraj bas ono bezveze, nalozi te, moras cekati do jeseni, da bi je na kraju garant maksimalno upropastili... htjela sam da je zavrse sad odmah, bilo bi to lovely :opusteno:

sad cekam da nadjem vremena pa da krenem ispocetka :mrtav:

Edited by swing 2002 gtl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se dopada epizoda samo sto eto kao i vecinu kraj me je malo razocarao. Mislim nije vise zanimljivo bezanje iz zatvora isl. Linkoln je suvise glup da smisli plan kako da izbavi Majkla a Sara ce celu trecu sezonu proplakati jer je ubila coveka.

 

Jedan od ciki u belom je onaj celavi matorac sto je davao zadatke Kimu a drugi je ocigledno novi lik u seriji.

Treba docekati jesen. Sad treba da nadjem zamenu za ovo.

 

I jos nesto..

 

Brothers in Arms

Original Air Date: 16 April 2007

 

Phyxsius

Original Air Date: 16 April 2007

 

Sikimiye

Original Air Date: 17 April 2007

 

Episode dated 9 April 2007

Original Air Date: 9 April 2007

 

 

Ovo stoji na imdb a koliko je istina nemam pojma. Verovatno nije.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Linkoln je suvise glup da smisli plan kako da izbavi Majkla ..

 

 

joj da, mene je pravo iznerviralo kolko je on glup haha. on i veronica su totalno savrseni bili jedno za drugo. ja iritantnije i gluplje zenske odavno na televiziji nisam vidjela, sreca pa je umrla na vrijeme ko bi se patio s njom. najbolja scena ono slavodobitno "hello terrence" i popišani izraz lica kad je skontala u šta je upala + metak u celo :icon_ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma razocharao sam se skroz u seriju.prva sezona je bila dobra,u drugoj su dosta zakomplikovali a imam osecaj da ce trecu skorz da useru.shta sad je michael kao neki experiment i sve se vrtelo oko njega? wtf?

znam shta ce da se desi.sad ce u onom zajebanom zatvrou mahone i michael da se udruze i da pobegnu i da se najebu svima keve :) ukratko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem,Hrvati sad izdaju one knjige..uopshte mi se ne svidjaju,par listica i to je to. Mislim?! Serija je ok,ali mislim da je ipak nepotrebno zavlachenje,pogotovo u prvoj sezoni,svi znamo shta ce se desiti,a oni nabili 5 epizoda,ma disaster...Ali nije loshe,nije loshe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

"Tweener" pleads guilty!

 

Former Prison Break star Lane Garrison appeared in a Beverly Hills court today to plead guilty to vehicular manslaughter and two alcohol-related charges. The actor faces a maximum of six years and eight months in a state prison, and the California District Attorney’s office is asking the judge to give Garrison the full sentence at his next court date August 2.

 

The charges stem from a December 2 accident in which Garrison, who was under the influence of alcohol and cocaine, struck a tree wit

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Tweener" pleads guilty!

 

Former Prison Break star Lane Garrison appeared in a Beverly Hills court today to plead guilty to vehicular manslaughter and two alcohol-related charges. The actor faces a maximum of six years and eight months in a state prison, and the California District Attorney’s office is asking the judge to give Garrison the full sentence at his next court date August 2.

 

The charges stem from a December 2 accident in which Garrison, who was under the influence of alcohol and cocaine, struck a tree wit

 

Kao shto sam rekao ovo shto je igrao u PB-u bilo mu je vezhba za stvarni zhivot :lol:

Mada i ako dobije maksimalnu kaznu uz dobro vladanje izacice za 3-4 godine maximum a mozhda ga puste i pre....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne dirajte mi Linca, nemo` da pravim falungu i okupljam 299 Spartanaca :)

ja bi Linca odvela na selo, obukla u bijelo, da upozna familiju i to.. :D

 

prisondompurcell.jpg

 

 

Shto se tiche Linca preporuchujem ljubiteljima PB-a film

 

http://www.imdb.com/title/tt0435653/

 

Glavna uloga Lincoln Burrows

 

:)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Linkoln je suvise glup da smisli plan kako da izbavi Majkla a Sara ce celu trecu sezonu proplakati jer je ubila coveka.

E i ja sam to mislila da ce odma da stupi na snage da ce ovaj da je grljaka i stiska a jure ih svi redom, al dobro makar to nije tako ispalo hahahaha

 

ludaku, imas komentare haha

 

pu pu pomeri se sa mesta da ne bude tako :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...