Jump to content

Prison Break (2005-2017)


Doug Bradley

Recommended Posts

bolje od majkla glumi..

sto i nije jako tesko..Majkl ne ume da dise :D

zadise se posle svake recenice :D

pravi dramske pauze kad to nije potrebno :D

njegovo je da cuti i bude lep

strpao Drezika u zatvor, skot ljubomorni

a sad je on tamo...

cudno je kako zivot sve izokrene

Edited by estranged

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova serija stvatno počinje da mi ide na ganglije... Tek sam danas stigao da odgledam novu epizodu, i žao mi je što sam i počinjao da gledam 2. sezonu... Sve je gore i gore. Da mi nije žao da ne ispratim do kraja priču, odavno bi prestao sa gledanjem. Nema šanse da nastavim sa 3. sezonom ako je bude bilo. Što je mnogo – previše je :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi, što se mene tiče, nije toliko problem sa ovom poslednjom epizodom, koliko sa celom radnjom od 3-4. epizode ovog serijala. Totalno je drugačija u odnosu na prvu sezonu, i originalna priča se nekako gubi u tom stalnom bežanju, skrivanju i sl. Na početku su ubili bar jednog interesantnog lika (Abruzzi-ja), onog izgubljenog Patošika nema već... jako dugo, a da ne govorim o glavnom negativcu – predsedniku g-đi Rejnolds (dal' je se neko seća uopšte?), od koje nema ni glasa u ovoj sezoni! Najavljeno je da će uraditi poneki voice-over u predstojećim epizodama, ali... To više nije „ona“ serija koju sam rado gledao. Žao mi je, ali je tako. Poslednja epizoda je samo produžetak agonije. Možda se nešto ispravi do kraja – što bi bilo jako lepo, mada čisto sumLJam. Uglavnom, Prison Break gledam do kraja ove sezone, više iz mazohističkih razloga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednomesecna pauza je svemu kriva! :)

Takva reakcija je i ocekivana, 'oladili ste se od serije.

 

Polako, pojavice se svi, sve ce se razresiti. Ocigledno su odlucili da produze seriju ("24" sindrom) na 10 serijala. To smara ali jebi ga... i dalje je serija napeta itd.

Ja joj ostajem veran vi kako 'ocete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znao sam da Mahone nije mrtav ali izgleda da je i on krenuo Kellermanovim stopama i da ce se on okrenuti protiv svojih "poslodavaca". :ph34r:

 

Patoshika i dalje nema :ph34r:

 

Sare takodje :ph34r:

 

Bellick se polako uklapa u zatvorsku atmosferu :lol:

 

Poshto nema Sucre-a tu je C-Note sada da patetishe sa njegovom zhivotnom prichom :no:

 

Ne znam da li je zbog pauze ili chega ali serija mi sada deluje nekako zbrzano i nepovezano....kao da su zaboravili na pojedine likove...ako ovo ode u trecu sezone prekinuce seriju na pola te trece sezone jer ce sve otici u kurac....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ocigledno su odlucili da produze seriju ("24" sindrom) na 10 serijala.

 

S tim sto je 24 bivao mahom bolji (3. serijal je vrh vrhova, 4. je takodje odlican), a ovo sranje je odavno izgubilo poentu. I ja gledam drugi serijal, cisto da vidim sta ce jos pametno smisliti, ali treci ne pocinjem, makar season finale bilo spektakularno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bih se ni ja setila da nisam relativno skoro odgledala par epizoda..ne secam se na kojoj TV sad opet idu Nestasne Godine..strpao Drezika u zatvor, skot ljubomorni :)

 

 

 

ladno sam se sinoc sjetila............ vratilo mi se sve nazad nekako ( :) ), sjetih se nekih tih scena..... :da: lincoln faca. mislim sad, nekad nije bio.

 

 

 

bi sinoc strava epizoda :da: dotukao me jos 24 odma poslije.

 

 

majkl me malo nervira, frajer prica sebi u njedra. moram ukljuciti `caption` zbog njega, da gledam titlove dok se on nesto malo isere.

 

 

 

 

 

 

(jebo mater, taj pastor zeljko nije sav svoj, bolje da je ostao na metalu :) )

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako vam je prosla epizoda bila losha onda ovu nemojte ni gledati. Ok je, ima dobrih momenata (pogotovo kada... :spoiler:) ali mi je prosla bila bolja.

Scene sa Sarom, Sukre i Patoshikom su ubacene cisto da bi mogli da se opravdaju kako su svi likovi zastupljeni. Totalno ne bitno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...