Jump to content

Prison Break (2005-2017)


Doug Bradley

Recommended Posts

jos dvije epizode i onda opet pauza sunce mu

 

Shta je sad? Opet MLB?

 

Inache odgledah 11 epizodu...Michael me je iznervirao sa onim ispovedanjem u crkvu...mislim WTF? :confused:

 

Sad me zanima da li ce se T-Beg vratiti po svoju ruku ili ne :ph34r: ponekad se pitam kako su uspeli da ga uhapse ili se on opametio u zatvoru....jebote ja se ne bih setio onog sranja sa pracenjem :) ...kazhem ja sad kad se dokopao para (ponovo) bice taj tu do kraja serije...

 

Zhao mi je Sare...bila je mnogo slatka :redface::wub::cry:

 

A sve mi se chini da ce Kellerman na kraju izvrshiti samoubojstvo shto bi rekli hrvati...on je na ivici nervnog sloma... :ph34r:

 

Zanima me shta se deshava sa C-Note-om i sa onim Patoshikom AKA Haywire...mozhda je Haywire uspeo da stigne do Holandije :lol:

 

E da ono o chemu je prichao otac Linka i Michaela...ona jedinica "Echelon" koja se bavi prislushkivanjem svih komunikacija ta operacija odnosno jedinica se takodje provalachi kroz Splinter Cell igru i kroz nekoliko knjiga Roberta Ladlama tako da me ne bi zachudilo da posle Jacka Bauera u seriji vidimo i gostovanje Sama Fishera i Jasona Bourna :lol:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto kazes za saru da je `bila` slatka.. nisu je jos roknuli :D

 

Pa ne verujem da ce Michael da uleti kroz vrata i spase je kad je tri pichke materine mozhda i vishe daleko od nje ako se to i dogodi ozbiljno cu razmisliti da li i dalje da gledam seriju ili ne :)

 

Mada predpostavljam da ce verovatno neko da pokuca na vrata i da prekine Kellermana u poslu :ph34r::lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao, jos dvije epizode ostale, i dadose preview za ponedjeljak.. kao room service kuca dok je onaj kreten davi..

 

Ima josh dve epizode do kraja druge sezone pa onda ide pauza do pochetka trece sezone...razvalche seriju bez potrebe :no: napravice neko sranje i usrace seriju samo tako :no:

 

 

jel on to ima bradavicu ispod miske il` mi se pricinjava?

 

Mozhda je ona pubertetska gnojanica ali je zaboravio da je iscedi :lol:

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videcemo, al' sumnjam. Prvo, premalo je epizoda za serijal, a i prosle godine je bila slicna pauza (od kraja novembra do kraja marta), tako da mislim da je ponovo isto u pitanju.

 

I sjebase nam Vanished totalno... Nece ni da bude na TV-u ostatak. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

idiotizam. jebi ga, zao mi sto ne mogu da nadjem klip od MadTv-a gdje pola sata nabrajaju sve `misteriozne` serije i onda se pitaju sto nemaju sve takav uspjeh kakav zasluzuju :)

 

vanished je jedina serija bila za koju je covjek morao malo da mozga i koja se nije sastojala od neprekidnih pucacina i jurnjava :) - zato je i bila osudjena na propast. :da:

 

 

da nije srbina lincolna ni prison break ne bih gledala :lol::da:

ako i on postane emotivac plackonja - razbijam tv. ionako moram novi kupiti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa obicno kad krene snimanje - niko ne radi pet sezona unaprijed, odradi se pilot, i kad krene, onda se cekaju prve reakcije. nije slucaj za PB samo, nego je politika svih medija takva, sto je i logicno.

 

 

 

 

treba ga baciti lavovima, pa nek ga jebu i onda pojedu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sezona je gotova za par nedjelja. ovdje tako pice na reklamama - ONLY TWO EPISODES LEFT, the biggest mistery of the season will be revealed i sl.

 

Fall finale. Valjda će na proleće prikazati još 10-ak epizoda. Ili neće biti prekida?

 

It seems we have conflicting reports on what's going to happen to the remainder of the season for Prison Break. On one hand we have a report that we'll see the show continue without interruption for a while longer, while on the other hand the network is saying that next week is the "fall finale." So which is it really? Maybe it's both, and the show will just continue past this "fall finale" into the next week?

 

Tekst je sa TV Squad-a.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma znam to nego napisan je kompletan scenario za samo 14 epizoda a onda su skontali da im je serija gledana pa su ga razvukli na dve sezone (za sad).

 

Slicno je bilo i za seriju "24" kada je originalna zamisao bila da bude 24 epizode od po sat vremena jel... i na kraju su je otegli na pet sezona i bice ih jos... komercijala! :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde ljudi dogovorite se jel kraj sezone ili nije da znam da li da rezem ovo i micem sa harda :)

 

Nije josh..nastavice se sledece godine negde pochetkom marta...navodno ima josh 10-tak epizoda do kraja 2 sezone....prave sada prekid jer je kraj godine...jednim delom zbog novogodishnjih praznika i sve shto ide uz to a s druge strane FOX na kraju svake godine pravi prekid kod mnogih serija da bi odluchili da li ce neke serije i dalje da se emituju ili se skidaju sa programa

Edited by Doug Bradley

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...