Jump to content

Prison Break (2005-2017)


Doug Bradley

Recommended Posts

Kazhem ja lepo T-Bag se verovatno opametio u zatvoru...iznameshtao je Bellicka samo tako :):):)...

Sucre je konachno ushao u jebeni avion i nadam se da ga vishe necemo gledati...a ne vidim koju svrhu ima C-Note... :confused::confused::confused:

 

I gde je Haywire??? Hocu da znam shta se deshava sa njim....

 

Inache Sara :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

joj, ajde ispricaj ukratko sta bi - nisam stigla u ponedjeljak na seriju :(

 

 

Ukratko Mahone je ubio caleta od ove dvojice....cale im je rekao da Sara ima onaj snimak pa su Link I Michela odluchuli da odustanu od leta u Panamu Sucre je sam ushao u avion a epizoda se zavrshila tako shto Mahone drzhi na nishanu i Linka i Michaela...inace Sara je uspela da pobegne i prtiom da peglom dobro ispeche Kellermana koga je onaj Kinez ili Japanac Kim obrisao iz svih datoteka Bele Kuce kao da nikada nije ni postojao...Bellick je uhapshen zbog ubistva onog njegovog matorog kompanjona...opet kazhem T-Bag ga je iznameshtao nikad bolje...zhenu od onog crnje C-Note-a su uhapsili dok je kupovala lekove za cerku...

 

To je to....chekamo poslednju epizodu za ovu godinu 27.11 i onda do februara da obnavljamo gradivo uz ove stare epizode :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fox announced it will bring Prison Break back from a scheduled hiatus earlier than expected. The show, which airs a midseason "finale" next week, was originally slated to return in March, as it did last year. Now, the network says it will bring the show back on January 29.

 

Fox will air the remaining nine episodes of Prison Break without repeats, and then slide a new show into the time slot in April. This will give Fox a powerful kickoff to 2007, with Break, 24, and American Idol all returning in the month.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nastave ovako, postoji ozbiljna mogućnost da prestanem da je gledam pre kraja sezone. Svi su počeli jako da me nerviraju. A tek priča... Iz epizode u epizodu je sve manje zanimljiva. A bila je nekad dobra serija :icon_ne:

 

( mada, nisam gledao ovu 13. epizodu, možda se nešto drastično promenilo? :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

wtf?? jebeni kelerman ubije mahona??

(ko nije gledao, neka ne čita prethodnu rečenicu)

 

haha

 

spoiler master.. srecom sam vec gledao..

 

prva epizoda u ovom serijalu koja stvarno valja. valjda ce i season finale biti ovako napeto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wtf?? jebeni kelerman ubije mahona??

(ko nije gledao, neka ne čita prethodnu rečenicu)

:evotigana::evotigana::evotigana::evotigana:

 

Kao shto sam rekao gore bojkotovao sam temu dok nisam odgledao poslednju epizodu....

 

Lepo sam ja rekao Kellerman je na ivici nervnog sloma i uradice neshto....to "neshto" je uradio :rockdevil:

Mada sada me zanima ako je Mahone mrtav koga ce da ubace da juri bracu i Kellermana(tipujem da je Jack Bauer prvi kandidat :lol:) :ph34r: mada ne verujem da je Mahone mrtav....jeste pogodjen i sve ali neshto ne verujem da je mrtav :ph34r:

A Kellerman ce i onog malog trulog Kineza da odrobija kad tad :lol:

 

Jedina stvar koja mi nije jasna je ko je onaj matori celavi shto je bio u sobi sa Kinezom kad je ovaj prichao sa Kellermanom? :confused:

 

T-Beg i dalje smara mada je vec blizu da ispuni svoj cilj i da se osveti onoj zheni a onda ce mozhda konachno da nestane....

 

Bellick je :lol::lol::lol::lol: usrao je motku samo tako.....

 

I nadam se da onog Sucre necu vishe gledati mada neshto ne verujem...vratice ga samo da josh vishe izpatetishu seriju.. :no:

 

I jebote gde je vishe Patoshik?Shta se deshava sa njim? :confused::confused:

 

Ah da Sara je i dalje tu :wub::redface:

 

Odoh da srezhem ovu polusezonu na DVD i da spremim HDD za 22.01.2007 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije mrtav Mahone :mhihi: Garant je imao pancir. Teško će tako brzo da izbace jednog od „popularnijih“ likova iz serije... I, stvarno, gde je onaj Patošik? On se nije pojavljivao od 2-3. epizode u novoj sezoni. Izgleda da su ga zaboravili, ili ostavili za kraj :uhoh: Mora da još uvek putuje za Holadiju, ili gde je već naumio da ide sa onim brodićem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

taman je pao na kraju..

 

nish, svakako dolazi dzek bauer, na ovaj ili onaj nacin - gledamo ga u januaru .. :lol:

 

 

ne izgleda lose, ko neki drvosjeca, ima dugu bradu, zilav je, izranjavan, ubili su Boga u njemu.. bar se toliko dalo vidjeti na reklami..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zashto da ne? Kada su izbacili Abruzzija odmah na pochetku druge sezone zashto ne bi i Mahone na kraju druge sezone...

 

Na kraju sezone - da, ali na pola? Hmm... Nešto nisam siguran. Uostalom, videćemo :da:

 

A što se Abruzija tiče, nije on jedini koji je završio sa serijom u prvih par epizoda, zar ne? Šteta.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Meni su ostale da odgledam jos 12. i 13. epizodu iz drugog serijala... razvlacim taj drugi serijal vec dve nedelje. Stedim... :)

Prvi sam serijal gledao 3-4 epizode dnevno ali sada sam se bacio striktno na jednu epizodu dnevno (k'o lekove da pijem jbte).

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...