Jump to content

Prison Break (2005-2017)


Doug Bradley

Recommended Posts

Odgledah epizodu... :D

 

Postaje sve napetije :rockdevil: ponovo se pojavio matori Burows sa ekipom tako da me ne bi iznenadilo da se u nekoj od sledecih epizoda pojavi i Jack Bauer kao special guest star :lol:

E da ona plavusha Dzejn je :wub: ali poshto ja volim plavushe to je moje subjektivno mishljenje :mhihi:

 

Bellick i onaj njegov kompanjon su smeshni i kao pojava a tek kad uzmu da mute neshto onda se ne zna koje smeshniji....mada verujem da ce Belick ipak uspeti da se dokopa svog dela torte...

 

Sucre i dalje patetishe sa svojom sphansko-meksihchkom sapunicom....kazhem ja lepo on ce na kraju stvarno i da zavrshi tako....

 

Da li je konachno doshao kraj T-Begu? :ph34r:

Pretpostavljam da ce ili da otkine ruku i da se kasnije vrati po nju :lol: ili ce ga konachno sklepati panduri pa cemo onda da gledamo neki spin-off Prison T-Beg Break :lol:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dag - dobro si dao prognozu za t-bega :)

 

ne kapiram, jel mu ono oko stvarno onako spusteno ili su mu ubrizgali nesto u kapak da izgleda opako? :lol:

 

 

sara naravno nece madrknuti skoro..

imam neki utisak da ce roknuti lincolna, a i zao mi onog njegovog malog. priview za sljedecu izgleda dobro..

Share this post


Link to post
Share on other sites

brate ovo je jedna od najnebuloznijih serija ikada

nazalost, bio sam osudjen da je gledam dok sam radio nocne smene :)

znaci storyline je nikad gluplji: lik je osudjen na smrt jer su mu naravno smestili ubistvo, no njegov burazer odlucuje da ga spasi tako sto je prvo nasao (?!?) i proucio planove zatvora, pa se istetovirao po telu da ih ne zaboravi (lol), te na kraju pocinio oruzanu pljachku sa namerom da ga stave u ISTI zatvor kao i njegovog burazera (omfg)

al gle cuda, on je (pored svih nebulozno neverovatnih stvari koje su mu se izdesavale u zatvoru) tamo uspeo da nadje i ljubav svog zivota, ex junkie doktorku koja bi se jebala al da joj ne udje

nakon nekoliko epizoda formirana je zajebana druzina koja ce svoj beg iz zatvora otpoceti u Majklovoj celiji iza pisoara valjda, gde su prokopali zid (omfg) a usput ce i pokupiti njegovog burazera (nema veze sto je on u drugom krilu zatvora i izolovan u samici) - mislim sve je to tako jednostavno i logicno

jeben faktor je taj sto se clanovi nestasne druzine ne mirisu medjusobno, ali u seriji je stvoren taj kult medjusobnog drzanja za muda, gde svako svakog stiska za genitalije

mishljenja sam da je glavni lik - Majkl u najmanju ruku besmrtan, verovatnoca da njega zgazi bager cak i ako se on baci pod njega je neverovatno mala - sudeci po svemu sto mu se desava u epizodama ove breath-taking serije :)

 

fala bogu sto nisam gledao do kraja ovo djubre

ne vidim po cemu se razlikuje od spanskih serija, osim u budzetu i malo kvalitetnije glume

screenplay je glup kolko i spanske serije

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam izgleda propustila nesto u vezi t-baga (frizider me namamio :mhihi: ) - kako je on zapravo uspio otkinuti ruku? pregrizo je?

e..abruci mu je odsekao..poslednja epizoda prvog serijala

 

 

mozda i naj trenutak serije...

uz scenu kad Abruci ulazi u restoran sa naocarama za sunce

brate ovo je jedna od najnebuloznijih serija ikada

znaci storyline je nikad gluplji: lik je osudjen na smrt jer su mu naravno smestili ubistvo, no njegov burazer odlucuje da ga spasi tako sto je prvo nasao (?!?) i proucio planove zatvora, pa se istetovirao po telu da ih ne zaboravi (lol), te na kraju pocinio oruzanu pljachku sa namerom da ga stave u ISTI zatvor kao i njegovog burazera (omfg)

al gle cuda, on je (pored svih nebulozno neverovatnih stvari koje su mu se izdesavale u zatvoru) tamo uspeo da nadje i ljubav svog zivota, ex junkie doktorku koja bi se jebala al da joj ne udje

nakon nekoliko epizoda formirana je zajebana druzina koja ce svoj beg iz zatvora otpoceti u Majklovoj celiji iza pisoara valjda, gde su prokopali zid (omfg) a usput ce i pokupiti njegovog burazera (nema veze sto je on u drugom krilu zatvora i izolovan u samici) - mislim sve je to tako jednostavno i logicno

jeben faktor je taj sto se clanovi nestasne druzine ne mirisu medjusobno, ali u seriji je stvoren taj kult medjusobnog drzanja za muda, gde svako svakog stiska za genitalije

mishljenja sam da je glavni lik - Majkl u najmanju ruku besmrtan, verovatnoca da njega zgazi bager cak i ako se on baci pod njega je neverovatno mala - sudeci po svemu sto mu se desava u epizodama ove breath-taking serije

i na sve to se tacno vidi ko ce iz druzine da pogine a ko ne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='16. 11. 2006, 09:05' post='1235246']

brate ovo je jedna od najnebuloznijih serija ikada

nazalost, bio sam osudjen da je gledam dok sam radio nocne smene :)

znaci storyline je nikad gluplji: lik je osudjen na smrt jer su mu naravno smestili ubistvo, no njegov burazer odlucuje da ga spasi tako sto je prvo nasao (?!?) i proucio planove zatvora, pa se istetovirao po telu da ih ne zaboravi (lol), te na kraju pocinio oruzanu pljachku sa namerom da ga stave u ISTI zatvor kao i njegovog burazera (omfg)

al gle cuda, on je (pored svih nebulozno neverovatnih stvari koje su mu se izdesavale u zatvoru) tamo uspeo da nadje i ljubav svog zivota, ex junkie doktorku koja bi se jebala al da joj ne udje

nakon nekoliko epizoda formirana je zajebana druzina koja ce svoj beg iz zatvora otpoceti u Majklovoj celiji iza pisoara valjda, gde su prokopali zid (omfg) a usput ce i pokupiti njegovog burazera (nema veze sto je on u drugom krilu zatvora i izolovan u samici) - mislim sve je to tako jednostavno i logicno

jeben faktor je taj sto se clanovi nestasne druzine ne mirisu medjusobno, ali u seriji je stvoren taj kult medjusobnog drzanja za muda, gde svako svakog stiska za genitalije

mishljenja sam da je glavni lik - Majkl u najmanju ruku besmrtan, verovatnoca da njega zgazi bager cak i ako se on baci pod njega je neverovatno mala - sudeci po svemu sto mu se desava u epizodama ove breath-taking serije :)

 

fala bogu sto nisam gledao do kraja ovo djubre

ne vidim po cemu se razlikuje od spanskih serija, osim u budzetu i malo kvalitetnije glume

screenplay je glup kolko i spanske serije

 

IPB Image

 

---

 

Nego... ja se navukoh na seriju... bash! :mrgreen:

Imam seriju kod sebe ima sigurno pola godine ali tek sam sad odlucio da je gledam. Zarazna je... nisam jos odgledao prvi serijal. Gledam dnevno po 3-4 epizode i valjda cu do vikenda da zavrsim sa tim prvim serijalom i da se bacim u potragu za drugim. Odlicno, odlicno... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...