Jump to content

X Wild


Angelystor

Recommended Posts

Bivsi Kasparekovi saborci, Shvarcman, Beker i Morgan..s tim sto Shvarcman nije ostao do kraja. Bend je izdao 3 albuma i raspao se. Najbolji album meni je "Savageland" na kome su mozda se malo i oslobodili RW zvuka i snimili jedan od odlichan speed/power/heavy album.

 

Vredno nalazenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pretrano i ložački laugh.gif

Šalim se, po meni, smešno je porediti ovaj bend sa RW-om, ponajviše jer su RW ostavili mnogo više traga u metal istoriji, nego X-W. Većina ljudi do pojave Savage... albuma nije ni znala za ovaj bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ime njihove grupe mi se nije nimalo svidelo kad sam kupio njihova 3 Cd-a (So What, Monster effect i Savageland) ali znajuci kako je Kapetan Rolf postupio sa ljudima kao sto su MORGAN, BECKER I SCHWARZMANN, morao sam priznati da su njih trojica bili u pravu! Ta tri albuma koja su izdali su veoma dobri ali nisi mogli uopste da se porede sa 2 albuma koja su izasla istovremeno! Pricam vam o albumima kao sto su BLACK HAND INN I MASQUERADE! Jebiga, bilo bi mi stvarno drago da rolf nije izbacijo tu trojicu iz grupe, Morgan je moj omiljeni Axeman iz running Wild (upoznao sam ga prosle godine)!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nisu daleko, ali su bolji. Prvo, tu je klasicna Running Wild muzika, koju je ipak uglavnom pravio Rolf, zatim Rolfov karakteristicni glas, a i cinjenica da je uvek znao da nadje dobre muzicare koji ce zameniti prethodne. Ajde Tomas Smusinski, ali Tilo Herman i Jerg Mihael!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tempus@ Mene su Maskarada i Black Hand daaaleko bolji od SW i ME...Savageland je tu negde..blizu po kvalitetu

 

Pa sta sam ja rekao? Albumi od grupe X wild nemogu da se porede sa Black hand inn-om i Masquerade-om! Nisi me dobro razumeo :)! Running wild su moj omiljeni band naravno posle ManOwaR-a!Black Hand Inn je jedan od mojih 10 najomiljenijih cd-ova od 1980 do sada! Pa x wild ne postoje vise zato sto ih je Rolf sjebao kao musa jarca! Niko nije ni kupio cd-ove od X wild

Edited by Tempus

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

Bend osnovan 1993.

Članovi: Axel Morgan, Jens Becker, Stefan Schwarzmann

Bend sastavljen os bivših članova grupe Running Wild.

 

Jel ih neko slušao?

Jel ima neko da baci linkove i njihove albume(koliko ja znam izdaše tri komada)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Била је и ова тема раније, али нестала. Добар бенд, штета што више људи не зна за њих. музика одлично, једино ми вокал мало сметао. Ипак је један Ролф Каспарек.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok mi je bend, ništa specijalno da bih bila nešto više oduševljena njim. Pogotovo što još delom i liče na Running Wild koji iovako ima mnogo albuma koji imaju skroz isti šmek, bez promene. Jedino što zbog vokala deluje drugačije... Neam pojma...

 

 

Imaju samo tri albuma:

So What! (1994)

Monster Effect (1995)

Savageland (1996)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...