Jump to content

Hypocrisy


XOLOX Enthroned

Recommended Posts

Najbolja stvar u vezi Hypocrisy-ja i jeste u tome sto ne mozes da ih opises pomocu 2-3 pesme, moras mnogo vise da ih slusas da bi stekao kompletnu sliku...

 

:rockdevil: Jebeno si lepo to rekao!!!

 

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

np Osculum Obscenum :rockdevil:

mislim da te ranije radove treba poslusati tek nakon sto si cuo ove novije stvari, jer pitanje je npr. dal bi mene privukao isto Hypocrisy da sam prvo cuo Penetraliu i Osculum

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to je naopako ko u krmka muda hahahaha.. i mislim da su mnogo vece sanse da ti se svidi ono sto si prvo cuo .))), jer ako ti se to ne svidi onda se ni ne trudis da cujes ostatak diskografije..

 

ja sam stao na 4th dimension i ne micem se od toga. nedavno sam skinuo onaj bonus dvd uz virus i 10 years of chaos And confusion ajao kakva setlista na ovom sa wackena ono vidjeti i objesiti se (%

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ali ti kad pogledas npr. prva dva albuma hypocrisya i poslednja dva albuma...ko da nije isti bend upitanju.

znam isto dosta ljudi koji obozavaju hypocrisy ali ne vole te prve radove.

a evo ti npr ne volis noviji hypocrisy :evotigana:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da te ranije radove treba poslusati tek nakon sto si cuo ove novije stvari, jer pitanje je npr. dal bi mene privukao isto Hypocrisy da sam prvo cuo Penetraliu i Osculum

 

S koje god strane da počneš da ih slušaš neće te razočarati, barem je takav slučaj sa mnom, jer obožavam Hypo, i sve ono što Njegovo veličanstvo Workaholic Mastermind radi. Ne izdvajam albume po kriterijumu "najbolji-najgori" (kad je Hypocrisy u pitanju), mogu da slušam bilo koji album. Činjenica da najviše volim "Abducted" i "Hypocrisy", ali ne znači da su ostali za bacanje. "Virus" je extra mega giga bomba od albuma, "The Arrival" volim zbog njegove mračno-spore strane, "Catch 22" zbog smelosti eksperimentisanja, "Penetralia" i "Osculum Obscenum" zbog brutalnosti, "Into the Abyss" jer je taj album u to vreme označavao povratak ka upravo pomenutim albumima sa početka karijere, "The Fourth Dimension" koji nas je uveo u sada već dbro poznatu opčinjenost zelenim kreaturama, "The Final Chapter" za koga ne mogu pronaći prave reči, koji mi je takođe veoma drag i kog rado slušam.

 

meni ja catch 22 njihov ubedljivo najgori album.hej, pa ono nije melo death

 

Treba mu pružiti priliku. ;)

 

Brate, meni je drago sto cu gledati Dark Funeral na Legacy-ju jer cu videti prvog pevaca Hypocrisy! :)

 

Haha, da. Famoznog grbavca Masse-a Broberga akka Emperor Magus Caligula. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

S koje god strane da počneš da ih slušaš neće te razočarati, barem je takav slučaj sa mnom, jer obožavam Hypo, i sve ono što Njegovo veličanstvo Workaholic Mastermind radi. Ne izdvajam albume po kriterijumu "najbolji-najgori" (kad je Hypocrisy u pitanju), mogu da slušam bilo koji album. Činjenica da najviše volim "Abducted" i "Hypocrisy", ali ne znači da su ostali za bacanje. "Virus" je extra mega giga bomba od albuma, "The Arrival" volim zbog njegove mračno-spore strane, "Catch 22" zbog smelosti eksperimentisanja, "Penetralia" i "Osculum Obscenum" zbog brutalnosti, "Into the Abyss" jer je taj album u to vreme označavao povratak ka upravo pomenutim albumima sa početka karijere, "The Fourth Dimension" koji nas je uveo u sada već dbro poznatu opčinjenost zelenim kreaturama, "The Final Chapter" za koga ne mogu pronaći prave reči, koji mi je takođe veoma drag i kog rado slušam.

e ovo si stvarno srocio svaka ti cast :pivopije: sve je totalno tacno :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

S koje god strane da počneš da ih slušaš neće te razočarati, barem je takav slučaj sa mnom, jer obožavam Hypo, i sve ono što Njegovo veličanstvo Workaholic Mastermind radi. Ne izdvajam albume po kriterijumu "najbolji-najgori" (kad je Hypocrisy u pitanju), mogu da slušam bilo koji album. Činjenica da najviše volim "Abducted" i "Hypocrisy", ali ne znači da su ostali za bacanje. "Virus" je extra mega giga bomba od albuma, "The Arrival" volim zbog njegove mračno-spore strane, "Catch 22" zbog smelosti eksperimentisanja, "Penetralia" i "Osculum Obscenum" zbog brutalnosti, "Into the Abyss" jer je taj album u to vreme označavao povratak ka upravo pomenutim albumima sa početka karijere, "The Fourth Dimension" koji nas je uveo u sada već dbro poznatu opčinjenost zelenim kreaturama, "The Final Chapter" za koga ne mogu pronaći prave reči, koji mi je takođe veoma drag i kog rado slušam.

 

Amin. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu reći da ovaj aktuelni "Catch 22 V2.0.08" zvuči mnogo, mnogo bolje uz odnosu na original. Radi se o istom albumu, a opet totalno drugačijem. Imam osećaj da su ovom verzijom albuma mnogo bliži Death Metalu. U prvi plan su vokali, koji odličnom produkcijom novom-starom ruhu albuma daju potpuno novi izgled. Bubanj je takođe odlično isproduciran i odrađen, opet mnogo bolje od originala. Da se ova verzija pojavila u ono vreme, album bi možda postigao status kultnog (ne volim ovu reč) izdanja. (N)ovom verzijom Peter i ekipa su dokazali svim nevernim Tomama, da i kad su otpisani, nateraju vas da se pokajete što ste iole i pomislili da je Kvaka loše izdanje. Pored ovog izdanja mogu mirno da spavam. Sa nestrpljenjem očekujem novi album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...