Jump to content

Hypocrisy


XOLOX Enthroned

Recommended Posts

Mogu reći da ovaj aktuelni "Catch 22 V2.0.08" zvuči mnogo, mnogo bolje uz odnosu na original. Radi se o istom albumu, a opet totalno drugačijem. Imam osećaj da su ovom verzijom albuma mnogo bliži Death Metalu. U prvi plan su vokali, koji odličnom produkcijom novom-starom ruhu albuma daju potpuno novi izgled. Bubanj je takođe odlično isproduciran i odrađen, opet mnogo bolje od originala. Da se ova verzija pojavila u ono vreme, album bi možda postigao status kultnog (ne volim ovu reč) izdanja. (N)ovom verzijom Peter i ekipa su dokazali svim nevernim Tomama, da i kad su otpisani, nateraju vas da se pokajete što ste iole i pomislili da je Kvaka loše izdanje. Pored ovog izdanja mogu mirno da spavam. Sa nestrpljenjem očekujem novi album.

 

Kada si ga tako lepo opisao, dodje mi da ga skinem :mhihi::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada si ga tako lepo opisao, dodje mi da ga skinem :mhihi::pivopije:

 

Ako voliš Hypo, onda skidaj. Ali da je V2.0.08 bolji od originala, bolji je. Inače, Pera se ne bi ni odlučivao na potez ponovnog snimanja istog albuma, da nije znao da će zvučati bolje, a sa druge strane rizikujući da dovede u pitanje bend u očima fanova. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, Pera se ne bi ni odlučivao na potez ponovnog snimanja istog albuma, da nije znao da će zvučati bolje, :pivopije:

 

Bahahahahahaaahahahhahahahahahahahaahahahaaaaa :) :) :)

 

Pera :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) hahahahahahahahaahhahahahahaahh

 

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je ovaj novi Catch 22, mada ne mogu a da ne primetim da na neke trenutke vuce na Pain, tacnije na prva dva albuma, rifovi mi se cine tako slicnim, jedino ih izdvaja Petrov death vokal, sto je naravno za pohvalu, album je sada mnogo bolji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam koji ce mu kurac jebeni pain?

 

To sto se tebi Pain ne svidja ne znaci da se ne svidja nikome i da treba da ga pljujes... Ja ga, na primer, obozavam...

 

dobar album,kapiram da ovaj covek i da hoce ne moze nista da zasere

 

Ovu recenicu treba ozvaniciti kao aksiomu. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...