Jump to content

Hypocrisy


XOLOX Enthroned

Recommended Posts

Da, i ja uzeh taj sa DVD-om, i ono, cini mi se da je koncert prava tezga jer su jebeno mrtvo izgledali na bini. A ko i ne bi kada sviras pred istom publikom po stotim puta, a i pritom su mirni ko da su u jebenom pozoristu. Moguce je da je tome dorpinela i lista pesama koja se uglavnom sastojala od sporijih stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa znas kako to je otprilike uvek isto sa nekom inostranom publikom.Nikad nasoj publici nece ni prismrdeti.Bilo je par veoma malih sutkica na Necronomicon i Fusion Programmed Minds. Iako koncert nije bas toliko dinamican momci su zaista pakelno odradili posao.Peter i dalje peva ko nenormlana Horgh ubija kolko dobro svira...Sve u svemu veoma jebacki ako se zanemari to sa publikom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa znas kako to je otprilike uvek isto sa nekom inostranom publikom.Nikad nasoj publici nece ni prismrdeti.Bilo je par veoma malih sutkica na Necronomicon i Fusion Programmed Minds. Iako koncert nije bas toliko dinamican momci su zaista pakelno odradili posao.Peter i dalje peva ko nenormlana Horgh ubija kolko dobro svira...Sve u svemu veoma jebacki ako se zanemari to sa publikom.

Ma vidi, niko se ne buni na njihovo sviranje. Mislim, bilo bi porazavajuce da se buni, nego ja uopste mislim na njihov nastup. Apsolutno mrtav i bez energije, sto se dalo i zakljuciti po samome Peter-u koji je obicno pricljiv na koncertima i voli svasta da kenja izmedju pesama. Ovaj put cak ni toga nema, tj. ima ali veoma slabo. Mada opet, ne zameram im, jer je svirka bila na nivou, a i ja bih se do jaja smorio kada bih imao publiku koja te nemo posmatra osim par pojedinaca koji pevaju tekstove i skakucu okolo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo sad slusham bootleg iz montreala od proslu godinu i bash sa rozvel pocheli svirku..al dobra svirka icon_smile.gif

 

Al najjacha fora kad krene "Abyss' ovaj najavljuje u fazonu "Sa'ce mo malo da usporimo", a cela publika glasno "NOOOO!!!" icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
d icon_mrgreen.gif

šta reći? ..hypocrisy..moj najdraži bend koji postoji (uz death).. into the abyss moj naj album.. deathrow (no regrets) je jebena pjesma.. ovaj novi album, virus, mi baš i nije sjeo..iako je odličan..ali nema mi do the arrivala, koji lyricksi, koje fraze.. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Jao ovaj novi je remek delo...hvala ti WoI sto si me snabdeo brate...znaci razara album koliko je jak...pre ih nisam voleo ali uglavnom zato sto sam jedino cuo Catch 22...koji i nije neki album po meni...ali ovaj Virus...svakim slusanjem je sve jaci i jaci...

Za sada mi je prva pesma favorit...(Warpath)

 

E svaka chast za sliku u potpisu!

Edited by StarbreakeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...