Jump to content

Gde nabaviti precizne tablature?


Guest enslavedpfc

Recommended Posts

Guest enslavedpfc

E, vec mi je pun kurac surfovanja po netu bez rezultata.. Poneka tablatura je tacna, ali to je retkost... A posto nisu svi muzicki geniji pa da skinu sami komplet tacnu pesmu koja ih zanima, postavlja se pitanje> Gde naci tablature npr. Simargala, May Resulta, ABSUa ili Grenjara?? Ako kojim slucajem neko zna odgovor, neka bude zlatan pa nam prekrati muke... wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.gprotab.net/ za gpro fajlove (prekopirani mysongbook,u sluchaju da ne znash) i doomish.com ako tu nema nemoj dalje ni traziti, mada se moze josh ponegde neshto naci... a shto se tiche tachnosti,tu ti nema pomoci no.gif

 

Gitaru u ruke pa polako, ako pokushavash neshto da skinesh i ne ide, nastavish da pokushavash i uchish na greshkama...kad tad ce da dodje pod ruku icon_da.gif ,mada ne moze se sve ni skinuti icon_cry.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest enslavedpfc

Mislim, doomish je ok ali je ipak vecina pesama slabo obradjena. A sto se tice da covek sedne sam da skida pesme, moze da se skine ponesto, npr. mayhem, dobar deo pesama je jednostavan za cuti, al nek proba neko sam da skine opening of the gates od burzuma. Znaci, razlikuje se jedno 300% ono sto sam sam poskidao od tablature sto je zakacio neki lik sto svira vec 20 godina... A gpro je odlican kad neko oce da nauci pesme metallice i slicnih bendova jer za svaku pesmu ima milion verzija. koliko god imao velik izbor pesama, gpro ima slabo odradjene black i death pesme (cast izuzecima)... wallbash.gif

Najvise tablatura koje nesto valjaju sam poskidao sa 911 i azcordsa,ali i tu su razlike velike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest enslavedpfc

E, lako je za morbide i death... Njih su vrlo solidno odradili na vise sajtova...

A inace, oni google fazoni da ti kao prodaju tablature bilo kog benda je zesce sranje. Nemoj da se neko upeca na te gluposti.. Znaci, neki ortak sto je sad u kanadi mi je poslao mail i tablature koje je dobio za album heretic, cisto da se nasmejem.. Retko tuzan prizor, zaista.. Mislim kad je tablatura takva da bi gluv covek dupetom da lupa po tastaturi verovatno bolje skino pesme.. A sve to za samo 7,59$... wallbash.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi neko skidao May Result ili SImargal? icon_smile.gif Ili jos gore, ucio da to svira preko tablatura...

 

Inace, pisite bendovima, mozda su dokoni.

Well said.

Pishite samim bendovima, bez obzira da li su nashi ili strani.

Moj ortak je dobavio tako Koldbrann (mada koj' ce mu to moj, ne znam), ali stvarno ne vidim smisao za tablaturama May Result-a... ne morash biti ni upucen u muziku da bi ono skinuo... mrred.gif

Probajte i sa fan sajtovima samih fanova... Ko zna shta se mozhe iskopati.

Zhao mi je momci, ali metaltabs i tablatures ne rade posao. Nema pomenutoga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...

Ne,ne...ja obozavam i eurokrem,i nutelu...unositi u organizam naravno.Sve ostale radnje sa eurokremom i nutelom prepustam viking/satana pankerima. :D

Ali Cipiripi ne volim,nikada i nisam...bezveze je,nije hevi kao sto su eurokrem i nutela. :rockdevil:

 

Motorhead i Slayer imaju najkompleksniju muziku,njih da bi svirao moras se roditi sa genom xyslayer

 

Ne,vec sa usima.Za Burzum je dovoljan samo jak zeludac. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...