Jump to content

Psycroptic


Џрк

Recommended Posts

Веома добро на прво слушање. Има појединих деоница за које може да се каже "а, ово може свуда да се чује", али онда из тога настане риф који покида. Мелодије су стандардно кидачке и болесне. Вртеће се још, свакако.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaroslave potpuno se slazem sa tobom sto se tice stvari oko rifova... Odusevljen sam albumom,melodija i gruv rifovi rasporedjeni kako treba,Pepiatov vokal je super... Nisu izmislili toplu vodu,tu i tamo ima nekih vec vidjenih stvari,ali to je sve odlicno ukomponovano,i plus 40 minuta trajanja je sasvim super,prijatno za slusanje :)... Naravno onome ko voli stariji Psycroptic ne verujem da ce se svideti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, да, то је још један велики плус. У мору албума који трају преко сат времена и који знају да удаве док се не заврше, овај савршено трајање има. И баш је лепо распоређено.

 

Дефинитивно има потенцијал за највеће изненађење године.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se nije nešto dojmio. Plus za trajanje albuma, uvek volim da vidim danas da neko nije natrpao sve što je ikad isprdeo da popuni disk, ali recimo oni mid tempo delovi me ubijaju, baš su nebitni... samo postoje i ne rade mi ništa. Brzi 'ajde tu i tamo ali sve u svemu, osrednje. Čeka se novi Spawn of possession da išamara sve kitom po faci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Meni se nije nešto dojmio. Plus za trajanje albuma, uvek volim da vidim danas da neko nije natrpao sve što je ikad isprdeo da popuni disk, ali recimo oni mid tempo delovi me ubijaju, baš su nebitni... samo postoje i ne rade mi ništa. Brzi 'ajde tu i tamo ali sve u svemu, osrednje. Čeka se novi Spawn of possession da išamara sve kitom po faci.

 

meni su dobri svi mid tempo delovi, ako ne dozivljavam album previse kao death metal lepo mi sve legne, thrashy neki feel. uglavnom ono sto sam i ocekivao, moderniji zvuk, fluidna rifologija.

bubnjevi nisu nesto uzbudljivi, malo razocarenje. vokali ekstremno dobri. visoka ocena.

nema mi nikako veze sa spawn of possession mislim da si iz pogresnog ugla prisao albumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

ne zboriš loše, sad eto pokušavam da se setim ko je još svirao Stingraya u nekoj death metalčugi, jedino mi na pamet pada Decapitated (stara postava) i to koliko se sećam tek posle Organic Hallucionosis. Na albumu se bas i čuje nekako mada ipak mislim da je Martin snimao sa Ibanezom nekim ( ne zvuči mi kao stingray).

Mislim da je stari basista Despised Icon-a takođe svirao Stingray-a, kao i jedan od Vader-ovih basista mislim na Night of the apocalypse.... sigurno ih ima još ali ne mogu da se setim...

šta znam meni je nekako Stingray skoro za sve kao napucani/prepucani precision, najagresivniji ton ikad, mada kontam da si u pravu...

Edited by The Eagle Nature

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...