Jump to content

Holy Terror


Angelystor

Recommended Posts

da,da...i kazu da nikada do tada nije cuo thrash i speed metal.

imali su srece sto su ga privoleli da postane clan benda,jer nisam siguran da bi bilo isto sa nekim klasicnim thrash vokalistom,on im je dosta dao na osobenosti.mada i sa gitarske strane,albumi su bogovski odsvirani,narocito mind wars.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Хм, дост сам преслушаовао други албум откако ми је стигао и ипак ми се више свиђа "Terror And Submission". Поготово ме запрепастила прерада Agent Steel песме 'Back Тo Reign' на "Mind Wars".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voleo bih naprave reunion samo zato shto bih voleo da chujem uzivo njihov stari materijal.Ne verujem da ce izdati sad posle toliko godina ne sverajna neki kvlt album ali dobro.U sushtini nisam za reunione treba sada pustiti mladje da iskoriste svoju shansu...i treba da se prekine to vracanje na staro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Који им је сад овај нови певач? Никад нисам чуо за њега.

 

ni ja.pise mu ime na arhivama

 

 

prvi album je ok, drugi i nije nesto.

 

meni je prvi odlican,ali mind wars kraljevski.medju pet thrash albuma

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Holy Terror - El Revengo (2006)

Pre par dana se pojavio na media portalu ovaj "best of", pa rekoh, da malo oživim temu.

Tu su ustvari 4 pesme sa Mind Wars i ceo Terror and Submission. Ne znam šta su radili ali ovde je zvuk nenormalan. Terror and Submission je imao baš slabu, mutnu i užasno tihu produkciju. Sećam se da sam stalno komentarisao koliko bi to dobar album bio samo kada bi te pesme mogle normalno da se čuju. E sad se stvarno odlično čuju, vrhunski. I četiri pesme na Mind Wars zvuče mnogo bolje nego na originalnom disku. Baš ne mogu da se setim da je remiks nekog albuma ovako značajno podigao kvalitet albuma.

Live snimci su ok ali ništa revorucionarno, čisto da razbiju famu koju su neki defetisti širili, kako su pesme sa Mind Wars studijski ubrzane i kako oni tako bzo nisu imali šanse da ih uživo sviraju. E pa ljudi su stvarno tako dobri muzičari da je sve to tako brzo i precizno svirano. Vokal je stvarno jedan od najboljih.

Od onog reuniona nažalost nije bilo ništa, ali evo bar u ovome može maksimalno da se uživa.

1248807979_300.jpg

CD1:

http://rapidshare.com/files/260943153/HT2006ER_1.rar

CD2:

http://rapidshare.com/files/260946026/HT2006ER_2.rar

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Holy Terror - El Revengo (2006)

Pre par dana se pojavio na media portalu ovaj "best of", pa rekoh, da malo oživim temu.

Tu su ustvari 4 pesme sa Mind Wars i ceo Terror and Submission. Ne znam šta su radili ali ovde je zvuk nenormalan. Terror and Submission je imao baš slabu, mutnu i užasno tihu produkciju. Sećam se da sam stalno komentarisao koliko bi to dobar album bio samo kada bi te pesme mogle normalno da se čuju. E sad se stvarno odlično čuju, vrhunski. I četiri pesme na Mind Wars zvuče mnogo bolje nego na originalnom disku. Baš ne mogu da se setim da je remiks nekog albuma ovako značajno podigao kvalitet albuma.

Live snimci su ok ali ništa revorucionarno, čisto da razbiju famu koju su neki defetisti širili, kako su pesme sa Mind Wars studijski ubrzane i kako oni tako bzo nisu imali šanse da ih uživo sviraju. E pa ljudi su stvarno tako dobri muzičari da je sve to tako brzo i precizno svirano. Vokal je stvarno jedan od najboljih.

Od onog reuniona nažalost nije bilo ništa, ali evo bar u ovome može maksimalno da se uživa.

1248807979_300.jpg

CD1:

http://rapidshare.com/files/260943153/HT2006ER_1.rar

CD2:

http://rapidshare.com/files/260946026/HT2006ER_2.rar

 

Ti si izgleda lik koji je potpuno u mom fazonu!Ja taj disk odavno imam, isto sam tako reagovao kad sam cuo te remikse,nenormalno je dobro koliko te pesme strava zvuce!I dalje skoro jednom nedeljnom disk sa uzivanjem riljam,sto u kolima,sto na gajbi kad mi zena nije kuci,ha,ha!preporuka za sve tresere,stare i nove klince koji i dalje otkrivaju ovaj muzicki zanr!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...