Jump to content

Cradle Of Filth


All_Destroyer

Recommended Posts

Ja sad gledo' spot za pesmu Temptation i ne mogu da verujem kakav krsh... Ne svidja mi se nimalo, a ona plavusa im nije trebala ni u ludilu. Sve mi je nekako predaleko od CoF-a za koji ja znam. Lose... opasno smaracki...

Edited by Wolflord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ti ih imas, a nisu ih jos ni snimili...

 

 

Cekaj hoces da kazes da na japansko trziste jos nije stigao Thornography?Pa da su peske krenuli da ga raznose iz Engleske vec bi stigao...

Ja ti pricam o tom izdanju.

Ja dnevno skidam 80 gb muzike,naletelo mi je i to,ali pored svega toga nema teorije da sve stignem da poslusam...Rezac mi se usijao.haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sad gledo' spot za pesmu Temptation i ne mogu da verujem kakav krsh... Ne svidja mi se nimalo, a ona plavusa im nije trebala ni u ludilu. Sve mi je nekako predaleko od CoF-a za koji ja znam. Lose... opasno smaracki...

 

Slazem se... Spot i nije toliko los, ali sta ja znam...

Sto se tice plavuse...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda to vise ne bi bio cof.Oni ce se raspasti ali vokal se nece menjati do samog kraja...

Uf majku mu jebem,sad bas gledam live at rock am ring 2006 kako je otpevao born in a burial gown.Jeeeeeboteeeee,u onom delu gde je pesma enormno brza on u sekundi izgovori 20 reci,jbt...

 

Da, jebena ludnica, mada meni je i dalje naj impresivnije kada sam video live za Haunted Shores, kako je izvristao ono sunce ti jebem, kolko god da ga mrzis, ono je za respect

Mislim da je Dani Cradle Of Filth, bez njega CoF je nista, 0... On je sve napravio u tom bendu, tako da bi to bilo krajnje besmisleno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dani sad jeste glavni...napustili su ga svi oni koji su (naravno zajedno sa njim) napravili one najbolje albume....

Sad se ustvari vidi koliko je on bez njih ''slab'', stalno menja postavu...i COF iz albuma u album ide ka nekim pravcima koji su COF-u nepotrebni...

Vokalne sposobnosti polako ali sigurno gubi...ostaju mu samo textovi...koji ne mogu bas da se porede sa starijim radovima...

Ne vidim vise onu unikatnost koju je COF nekad imao...tako da dzaba Dani, dzaba sve....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,on je glavni zupcanik u tom bendu koji pokrece tu celinu.

Mislim da njegov vokal i njegove textove nikada nijedan drugi pevac nece moci da promeni.,niti da dosegne taj nivo.

Slazhem se, al' na par zadnjih albuma je pocheo da reciklira fraze iz predhodnih...

Shta cjesh, godine su to...

A shto se tiche spota, pa i ona shminka je preterivanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako god da okrenes,cof bez denija nece biti ni upola koliko je sad.

Mislim da ce deni i posle raspada cof-a,imati nesto pametno da radi.Narocito zbog toga sto je bio pametan i zavrsio fakultet,tako da mu muzika ne bude sve u zivotu.

A neko bi reko da sad CoF nije ni upola ono shto je bio, al' nema veze...

Pa pametan chovek...

A i svestan je toga da treba da se snalazi u muzichkoj industriji, tako da nema shta da mu se zameri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije jer je muzika znatno drugacija.Krenuli su u pogresnom smeru ali se u nekim trenucima i dalje oseca duh starog cof-a,koji se istina gubi negde u daljini...

U sustini njega pljuju svi koji u stvari ne shvataju njihovu pravu vrednost.Njegovi textovi mogu da zakopaju celu bm scenu,jer jedini bend koji ima priblizno dobre bm textove po meni je bal sagoth,jer je njihov pevac kao i deni-pisac.

Izmedju tekstopisca i pisca je velika razlika.Zato takve muzicare izuzetno cenim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...