Jump to content

Cradle Of Filth


All_Destroyer

Recommended Posts

Dani nije kompozitor....otkud ti znas koje su pesme najbolje....Dani je zardjao....da COF je potonuo u more bendova, pogotovo izbacujuci album kao sto je Thornography.....

Potpuno se slazem s tobom! :pivopije:

Velika je steta sto je moralo do toga da dodje. Albumi kao sto su Dusk... i V-empire su neponovljivi, steta sto su izgubili taj "smek".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takva vremena se nece vratiti,to je cinjenica koju moramo da prihvatimo,a opet da se snimi nesto tako bila bi samo losa kopija jer jedan cruelty and the beast neko drugi nece moci opet da snimi,osim ako se deni ne dozove pameti narednih godina,mada cisto sumnjam u to

Znam da se nece vratiti ta vremena, ali bilo bi do jaja da snime jos jedan album na fazon starijih dana. Mada i ja cisto sumnjam u to, kao sto se i za Dimmu suskalo da ce snimiti album(In Sorte Diaboli) koji ce biti u fazonu Enthrone... pa nije bilo nista od toga.

 

Bilo bi extra kada bi snimili nesto nalik na Dusk... ali bi bila jedino fora sa produkcijom, bila bi previse cista... a to ne bi bilo ono pravo.

Edited by Wolflord

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je najbolji album midian, mada su svi mnogo dobri....dusk, vempire, cruelty, principle, svaki je dobar na svoj nacin....volim i damnation i nymphetamine, i bittersuites, ma sve mi je skroz dobro, samo mi je thornography podbacio....ne treba on pokusavati da peva, jbt....a vec sam rekao, textovi su meni najkompleksniji i jedni od najboljih u metalu....secam se kad sam poceo da ih slusam, sa black goddess....kakav cudan osecaj, odmah sam znao da je nesto posebno.....

 

 

Nemaju oni loseg albuma ali zadnje 3 godine zanrovski jako variraju sto ne lici na njih.To ti je kad zaradis jednu gomilu novca pa ti dupe zine za jos i tako dok ne postanes pohlepno govedo,a za fanove te boli kurac...jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bas tako

Mada mislim da to ne rade zbog para, kontam da bas imaju dovoljno kesa pa ih boli kurac i snimaju budalastine koje svidjaju samo njima i njihovim devojkama, iskreno, cisto sumnjam da DAni bilo sta radi zbog para

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Plague Angel

pun mi je kurac vise takvih koji su opsednuti ovim bandom!!! ljudi skontajte da ovo sranje nema veze sa blackom ili nemojte komentarisati ovakve gluposti! black,black...koji black,neka mi neko objasni sta je u njima black?! zinulo im dupe za pare....

Share this post


Link to post
Share on other sites

@plague angel

Isti slucaj,i nama je pun kurac ko je dosledan troo principima i trudi se da na sve moguce nacine to dokaze,sto na ulici sa krstacama i pentagramima sto na netu pljuvanjem pozera.Zli metalac koji sme ovako nesto da kaze samo na ovakvom mestu...

Zaobidji ovu temu,ako ti se ne slusa ne moras da slusas a ne moras ni da seres.

 

V empire je do jaja album,prilicno sirov a ipak dosta melodican.Jel se mozda zna ko je rodonacelnik melodic black metala?tj koji bend je u ovom pravcu poceo da koristi klavijature i sve sto ide uz to

Share this post


Link to post
Share on other sites

pun mi je kurac vise takvih koji su opsednuti ovim bandom!!! ljudi skontajte da ovo sranje nema veze sa blackom ili nemojte komentarisati ovakve gluposti! black,black...koji black,neka mi neko objasni sta je u njima black?! zinulo im dupe za pare....

Vidi se da si se danas uclanio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...