Jump to content

Cradle Of Filth


All_Destroyer

Recommended Posts

Ne planiram da sudim o smerovima, jednostavno nije zahvalno...

Ma jebe se Deniju za bm, on mlati goleme pare na svojoj muzici i uzhiva u tome, zar mislish da ima vremena da se bakcje sa problemima "metal scene" (?) ...

A shto se tiche tekstova samo cju recji: kad Britanac pishe poeziju ne mozhe da omane, to mu je u krvi, barem onu koja pretenduje da bude darkerska...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina.

Ko ih voli voli ih,ko ih ne voli zabole denija lijana zbog toga.

Kako ih napustaju stari fanovi,dolaze novi.

Ali jedina zalosna cinjenica je sto vecina upoznaje cof preko nymphetamine i onda se svi tripuju da su blekeri.

A Dani tezi da se prilagodi i novim fanovima...

Jednostavno, zakoni muzichke industrije...

Pazi, npr. , ja sam se sa CoF-om "upoznao" preko Cruelty and the Beast pa me je opet V-Empire oborio sa nogu kad sam ga nash'o...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam,troo mi je oduvek bio retardiran naziv i da sa ljudima koji se tripuju da su troo nesto nije u redu.

 

I sad nije mi jasno kako cof moze da bude gothic,pa vempire album je blekcina,kapiram ja da neke ljude nervira njegova pojava,vokal ali da kazu da je gothic je potpuno nepojmljivo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazhem se al' muziku nije lako definistati, pa se pribegava raznim demonic/melodic/blasphemic/mesopotami/itd. "definicijama" "podzhanrova" koje meni lichno smetaju...

Lichno mi se ona definicija najvishe svidja...

Pa verovatno su trazhili pochetnu publiku i inspiraciju, drago mi je da su se pomakli odatle...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dal je lose ili nije to je totalno nebitna stvar,kada je rec o muzickoj industriji gde se vrte velike pare.

Ne kazem da oni ne vole to sto rade ali oni gledaju i da izvuku korist od toga.

Oni koji sviraju samo iz ljubavi imaju losu finansijsku podrsku,a oni koji sviraju iz ljubavi i razmisljaju glavom njih boli kurac.Tako to ide.

Kad bi imao mogucnosti svirao bi ono sto volim i od toga mlatio pare,a ne da sviram po garazama kako bi stekao neki kult.

Meni je to sranje...

 

Naravno vecina tih kultnih muzicara nema nikakve skole zavrsene pa zaradjuju za zivot na kojekakve nacine,vuku se po zatvorima i sl.

Edited by Death_Cult_Legion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da je dobro da radis ono sto volis i da zaradis kintu od toga. Onda ne moras da radis neki drugi budjavi posao, nego mozes da se koncentrises samo na muziku. Ali treba znati i kada je vec previse komercijalizovanja i gde treba povuci crtu, ostati dostojan sebi a ne drugima(muzickoj industriji).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Могу да их ухвате за курац, 80% блек метала не вреди као један "Cruelty and the Beast" и "Midian".

Могу да их мрзе али исто тако и да их ухвате курац.

Нико, никад више неће направити таква два албума, да се удружи и 10 бендова.

Могли би само да га дувају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...