Jump to content

Cradle Of Filth


All_Destroyer

Recommended Posts

cruz-invertida-lippi.jpg

Satanas Vobiscum Et Spiritum Tuo :rockdevil:

 

Nije dzabe obrnuti krst simbol satanjara. Petar je tvorac katolicke (satanisticke) crkve koja je odgovorna za vise zlocina i svakojakih perverzija nego sto direktni jarchevi poklonici mogu i da sanjaju da ce uraditi.

Edited by morbid god
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

BanjoKoviljac, ti veze s mozgom nemas. treba te poslati u neku zajebanu ustanovu da se lecis od metala. mislis da si uvatio boga za muda sto pises za metalsound,intervjuises(smaras) svakojake klosare posle svirki, palis se na svaki novi album svakog govnjivog benda ove planete kao neko bubuljicavo derle od 15 godina. bre skoro 30 godina u guzicu si nabio, pogledaj se nekada u ogledalo, pa se na kraju krajeva obrati cika doci. jebo te americki kapitalizam, a i krejdl - u dupe.

 

BajnoKoviljac?! Sad si ti neko jaje sto si iz Beograda? :haha: A jos si i novinar.... Judo!!! :bigblue: Izdao si odane clanove foruma... :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cradle-of-Filth_Cruelty-and-the-Beast_cover.jpg

 

 

Један од најбољих и најкомплетнијих албума свих времена.

Za cistu peticu. Njihovi albumi su vise od muzike.. ja se ne mogu odlucit izmedju Cruelty i Dusk albuma, mrtva trka(i da, nezaobilazni Principles, doduse malo sirovije izdanje al opet jebacko, kao i ep VEmpire koji jebe mrtvu silu).

 

Jes da im je imidz gadan, i da Dani Filth ide na onu stvar, al su im albumi tako dobri i konceptualni, da su prica za sebe. Ko da gledam filmove sa mracnom tematikom.. ovi zadnji albumi su tu i tamo, malo se ponavljaju, al u sustini dobro. Posebno ovaj zadnji sa Gilles de Rais-om, kakva tripcina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Некада су и они имали добар имиџ, са све Emperor и Darkthrone одевним стварима на себи. Ова новија остварења сам преслушавао мање више. Неке кроз маглу, а неке у целини, али није то то и не могу да сварим то што раде сада. Окренут сам том старијем периоду, као и код Satyricon-a и Marduka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cradle je posle Midiana poceo malo da tandrkce, dobri su to albumi al se vidi da im je falilo inspiracije. Doduse, tu muzicku manjkavost su nadomjestali konceptualnim rjesenjima. Ali je tek poslednji album ono pravo, asocira me na Cruelty na osnovu nekih elemenata. Naravno da nije taj materijal, al nije daleko :da:

 

Za Satyricon se donekle slazem, novija faza im nije na nivou stare. Al opet se mogu poslusati, meni su i dalje dobri obzirom sto ocekujem od njih. Za Marduk se vec ne bih slozio, nemaju bukvalno loseg albuma, sve je to u nekim mojim imaginarnim recenzijama najmanje ocjena 4(sem ovog poslednjeg Wormwooda kojeg kotiram tu 3+).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је, рецимо, после Damnation-a све неслушљиво и не прија ми. Док старију фазу могу да обрнем колико год желиш пута и да ми не буде досадно.

 

 

Satyricon је изгубио смисао као бенд и изгубио своје место у музици, што се мене тиче. Увек ћу радо пустити Nemesis Divinu, Shadowthrone, Rebel, Dark, али ништа после тога.

 

 

 

Marduk - јбг, друже, овај нови албум ми је прилично млак, осим пар песмица (Сва срећа па те што ми добијају прелазну оцену свираку на турнеји, колико сам видео.), претходни ми је добар, али није то то. Више волим да чујем Panzer или Heaven Shall Burn. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

The Principle Of Evil Made Flesh mi je najbolji :da:

Nije los ni Cruelty And The Best mada mi tu vokal deluje nekako isprano i previse plitko

Verovali ili ne tek sam se sada nakanio da prvi put preslusam COF-ipak to nije toliko moj fah

Nije lose za sada,ova dva albuma,narocito mi se svidjaju prilicno lepo uklopljene klavijature

Ostali albumi su pretpostavljam njesra,ovi noviji ili ima jos sta sto valja? :lol:

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...