Jump to content

Violator


Guest Radojka Gotičarka

Recommended Posts

Skinuh ovaj "Chemical Assault".Dobar album,dobar bend.Nije ovo cista svabija,ima tu Kalifornije koliko pozelis.Vokal je totalno u Dew-Scented fazonu.Ovako na prvo slusanje mi se najvise svidela "Brainwash Possesion".Odlicna pesma.I instrumental "Ordered To Death" je odlican.

 

Momcad su malo "naprednija" od Brazilskih kolega kao Bywar i Farscape,

 

Definitivno. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам рекао да су мелодичнији и некако "америчкији" од осталих бразилских бендова, што им је код мене само плус.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ma nikad nisam toliko voleo Brazilce ali mislim da su Violator zalutali u Brazil poshto im svirka stilski kao shto reche RNA najvishe vuche na Amere.Imao sam neki demo shto sam skinuo pre par godina i secam se da sam mislio da je u pitanju neki old school jer sam sa demoom skinuo i njihovu sliku koja izgleda kao da je napravljena '89. Naravno posle videh na gugletu da su tek pocheli da sviraju i iskreno bio sam zaprepashcen....

Edited by Thrashformers

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne slazem se sa tobom.Koji je trend bio '83?Tada si bio u trendu ako slushash heavy ili hard rock a thrash je bio josh uvek velika nepoznanica.I opet te i nardnih nekoliko godina izadjoshe kultni albumi.Anthrax,Metallica(ma koliko je mnogi mrzeli ljudi su ubili sa Kill'em All),Megadeth,Slayer,Testament,Exodus......Ja mislim da je Thrash zbog trenda puk'o.Naravno toga mora da bude jer uz muziku ide trend ali definitivno sam protiv tog sranja.Kad se krajem 90-ih thrash vratio iz mrtvih niko nije obracao toliko paznju,pa sve do pre jedno 2 godine nije to bilo toliko aktuelno,a evo danas kad izadjem u grad svaki klinac ima majcu Kreatora.E sad lepo je to shto klinci slushaju dobru muziku ali razlog zbog kojeg je slushaju me uzasava.To je njima kao cool,mi smo thrasheri jeeeeee,a za dve godine ce da se valja po diskotekama.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

U moja omiljena sa ledene krvi!

Pa osvrni se malo kad izadjesh u grad,videcesh gomilu ljudi koji misle da su kul zato shto se oblache kao thrasheri i sl.I ne zelim nikog da prozivam ali muka mi je od takvih ljudi,pozera....i naravno od emosa...ali to je druga pricha....

Share this post


Link to post
Share on other sites

U moja omiljena sa ledene krvi!

Pa osvrni se malo kad izadjesh u grad,videcesh gomilu ljudi koji misle da su kul zato shto se oblache kao thrasheri i sl.I ne zelim nikog da prozivam ali muka mi je od takvih ljudi,pozera....i naravno od emosa...ali to je druga pricha....

 

jest tako, ali ne nose majice kreatora(kamo srece da znaju za njih) vec metallice...da ne idemo vise u off

Share this post


Link to post
Share on other sites

U moja omiljena sa ledene krvi!

Pa osvrni se malo kad izadjesh u grad,videcesh gomilu ljudi koji misle da su kul zato shto se oblache kao thrasheri i sl.I ne zelim nikog da prozivam ali muka mi je od takvih ljudi,pozera....i naravno od emosa...ali to je druga pricha....

Чек, чек, а шта је са твојим шишкама? То је олд скул.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam shishke i imam nekoliko belih dubokih patika,imam i helanke za specijalne prilike :) i prsluk sa zakrpama i sve te spidashke rekvizite ali ja zaista slusham Heavy/Thrash/Speed,matori death i black itd i nemam nishta protiv toga da se ti obuchesh tako ili bilo ko ko zaista slusha ovo ali kad ti to obuchesh samo da bi bio u fazonu e onda jebaga...Greshna im dusha :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno,nisam rekao da klinci idu okolo u prsluku sa gomilom zakrpa i ostalo,ali si ti pomenuo shishke i nebitno nismo se bash razumeli kako treba.....U svakom sluchaju ono shto sam ja hteo da istaknem kao bitno je to da se trend sve vishe uvlachi u ovaj novi talas thrash metala,a kvantitet ume da ugushi,kao shto je jedno vreme bila situacija sa Black i Death metalom...Kada sam ja pocheo da slusham thrash u Kragujevcu je vrlo malo ljudi to slushalo....Uglavno msu tu bili bendovi tipa Stratov arius,Sonata,Iron Maiden klasika,Metallica i Megadeth....eto to su bila jedina dva thrash benda da kazem koji su svi slushali....A danas svaki klinac "slusha" thrash...Pre neki dan provaljujem da brdo klinaca slusha Angel Witch.Prvo sam video par klinki kako prichaju o Angel witchu i bilo mi je skroz ok shto to chujem ali zato sam posle nedelju dana imao situaciju kada je gomila njihovih drugarica provalilo da je cool slushati angel witch pa i one reshile da "slushaju"...Pomodarstvo je izgledalo bash utemeljeno u nashem mentalitetu i to je ono shto me nervira....I da stvar bude gora preslushaju tri pesme od Angel Witcha i onda idu okolo i prichaju o te tri pesme a kad im kazesh RAVEN oni te gledaju roze....E zato mi dodje da namazem takve konje ali opet ajde jbg svako ima pravo da ispadne kreten i ja to ne zelim da im uskratim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan provaljujem da brdo klinaca slusha Angel Witch.

Да, кренимо најпре од твоје секе. ;)

 

Него, квантитет без квалитета ће угушити сам себе. Опстаће само бендови који стварно буду имали квалитет и буду били лудачки упорни, а то је добро.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok ja se zaista do neke mere slazem sa tobom ali pogledaj malo proshlost,Metallica je zapochela jedan nov trend '91 i tada su svi ochekivali da ce svi krenuti tim stopama(a umesto toga krenuo je samo megadeth ako cem oposhteno).E sad s jedne strane si imao taj novi trend(tj komercijalizovanje thrash metala do maksimuma) i gomilu bendova koji su hteli da sviraju bez kompromisa prema menadzerima izdavachkim kucama itd.Tu bih morao da izdvojim Sacred Reich koji su zaista do samog kraja ostali dosledni svojim korenima.I shta se desilo,svi bendovi su pukli,Flotsam & Jetsam pocheo da koketira sa Grungeom i ne samo oni brdo bendova pochelo da svira Grunge itd...Niko nije uspeo da krene putem novog trenda i svi su pukli....Nastalo je 5 godina apsolutne tishine sve do 199 7 kad izlazi another lesson in violence uzivo.....Trend na kraju pobedjuje,ta Metallica i dan danas ima milione fanova a bendovi koji su imali kvalitet tipa,Sacred Reich,Laaz Rockit,Coroner,Sabbat....danas vaze za jebeni underground....Dobro moja sestra slusha Angel Witch,Raven itd. ali je ona to pochela da slusha jer zaista voli NWOBHM a i ja sam tu malo sugerisao jbg...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma idi, kod vas u Kg je onda raj jebote, ja mislim da u ovom gradu mozes na prste obe ruke stolara alkoholicara da nabrojis osobe koje slusaju Angel Witch, pozeraja radi ili ne!

 

No, sta sam zeleo da kaze, thrash definitivno dozivljava renesansu, ima mnogo mladih, kvalitetnih thrash bendova sirom sveta, tako da mislim da cje pravi thrash opstati dokle god je bendova kao npr. Violator

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...