Jump to content

Violator


Guest Radojka Gotičarka

Recommended Posts

Не волим их претерано. Слејер ми није ни у првих 10 треш бендова. Али, ово није Слејер тема. Идите на њу, па их уздижите колико вам воља.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Ovi 'klinci' su iz brazila, i postoje od 2001. godine, kad su u Brazilu započeli svoju karijeru kao kvartet, da bi posle demosa Violent Mosh iz 2004, postali trio. Ove godine treba da izdaju full-length album, a na Destruction južnoameričkoj turneji, svirali su kao predgrupa, i u svojoj zemlji već imaju kultni status.

 

U njihovoj svirci koja se bazira na pravom old school thrashu, osećaju se uticaji nemačke prve lige thrasha, kao što su Destruction, Kreator i Sodom...

 

Odličan bend, valjda će napraviti veći proboj na sceni, inače, i vizuelno su u total 80's thrash fazonu.

 

 

 

pa pre ce biti da se oseca uticaj tankarda i Sacred Reich-a.... super su jos sam odavno teo da otvorim temu o njima al neznam sto nisam..

 

 

 

Ja opet kazem da ima dobrih bendova(i Violator je jedan od njih)a ima i sranje bendova kao nrp. Slaver koji svira ono shto su drugi odsvirali josh pre 20 godina....Slazem se sa tobom Frenki da je dobro shto klinci slushaju Angel Witch,i ja uvek klincima izdelim diskove kad mi traze,ali isuvishe je klinaca koji se prze iz fazon.Kao shto sam shabani nose roze majce....to je trend a on unishtava muziku i forsira neke druge vrednosti....

 

 

 

aj da vas prekinem dok niste izdrkali jedni drugima,

sto stalno pominjes "klince"?

a sta si ti ? matori iskusni lik?:P

 

to za Slejer si se iskenjao ,pogledaj malo domace bendove (mislim na tres) svi ce snimiti prvi album -OK i bice brzo i ludo, a vec drugi ili treci album ce biti dosta razlicit sporiji itd.

Tako i Slejer, oni zive od toga sto rade ,sta sad treba da snime 28 albuma na fazon jen,dva tri -kec! jes bole ih.snimaju sta oce kako oce a ljudi to kupuju a to zele svi ovi nasi bendovi veruj mi;)

 

Slejer je klasika i nadjebali su sve te stare kultne bendove jos 80` i to je ok, al sad su oni zato kao sranje ?? bolje da su se raspali ili tako nesto??:P

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, да?

 

Угред, ако еј тачно то што причаш, а углавном није, јер ретко који домаћи бенд је доживео други албум, то и даље не објашњава њихову евентуалну промену, јер овде засигурно нема таквог успеха какав је Слејер постигао, ни изблиза.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slejer je klasika i nadjebali su sve te stare kultne bendove jos 80`

 

Svaka ti je zlatna.Amin. :pivopije:

 

јер овде засигурно нема таквог успеха какав је Слејер постигао, ни изблиза.

 

Nigde nema nicega slicnog tome sto je olmajti institucija napravila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тешко да ће скоро доћи у Европу, мада с обзиром да их је сад Earache узео под своје скуте, све је могуће.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 7 months later...

A ja jedva čekam da ih gledam uživo u Francuskoj na evropskoj turneji sa Fueled by fire,kakvo će to biti zakivanje!Inače slažem se sa prethodnicima,Violator je po meni snimio jedan od najboljih thrash albuma nove generacije!Beneath the remains na njihov način!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doci ce oni i blizu Balkana, siguran sam :rockdevil:

 

 

Zvali su nas organizatori iz jedne drzave blizu nas da sviramo sa njima, iz tehnickih razloga nemozemo, i ne bi trebalo da pricamo vise o tome,

al mislim da ce svejedno doci na ove prostore, bar blizu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...