Jump to content

Violator


Guest Radojka Gotičarka

Recommended Posts

E sad s jedne strane si imao taj novi trend(tj komercijalizovanje thrash metala do maksimuma) i gomilu bendova koji su hteli da sviraju bez kompromisa prema menadzerima izdavachkim kucama itd.Tu bih morao da izdvojim Sacred Reich koji su zaista do samog kraja ostali dosledni svojim korenima.

 

Haha,al si odvalio ovo...Jel si ti ikada slusao albume The American Way i Independent,Heal jos moze da prodje nekako...Jel tebi to isto kao Ignorance?Bas su ostali dosledni svojim korenima.Ali ja i dalje gotivim ovaj bend,barem su u lyricalnom smislu ostali isti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja opet kazem da ima dobrih bendova(i Violator je jedan od njih)a ima i sranje bendova kao nrp. Slaver koji svira ono shto su drugi odsvirali josh pre 20 godina....Slazem se sa tobom Frenki da je dobro shto klinci slushaju Angel Witch,i ja uvek klincima izdelim diskove kad mi traze,ali isuvishe je klinaca koji se prze iz fazon.Kao shto sam shabani nose roze majce....to je trend a on unishtava muziku i forsira neke druge vrednosti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste ali ce se pojaviti brdo bendova koji ce tu videti priliku da zarade pa ce praviti komercijalizovani "thrash" da ne kazem "trash" i onda ce svi ti koji se pale da slushaju ta sranja naravno zato shto je to uvek tako i bilo....a dobri bendovi ce ostati underground,shto ne treba da nam bude cilj,ali opet s jedne strane metal ni ne sme da bude preterano u mainstreamu jer to vodi ka komercijalizovanju pravca.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Има ту једна битна ствар. То што волиш метал треба да буде ствар твог индивидуалног духа и не треба да те брину одређене појаве, докле год си ти доследан самом себи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Има ту једна битна ствар. То што волиш метал треба да буде ствар твог индивидуалног духа и не треба да те брину одређене појаве, докле год си ти доследан самом себи.

 

Apsolutno tacna izjava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se jednostavno sa takvim nebitnim stvarima neopterecujem.

Управо то и јесте рецепт, о томе причам. Замисли да за сваки нови бенд на који налетиш размишљаш да ли је трве или не. Свиди ти се - слушаш, не свидити се - прескочиш и тераш даље.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...