Jump to content

Avantasia


Recommended Posts

ako bude....

ima ko da se odazove...bice solidno...ali opet nenormalno....tj. vise nego dovoljno!!! :da: :da:

:da:

:da:

:da:

samo nek ne planiraju na nekom festivalu.....!!!!!!!!!!!!

kao prosle godine!!!

previse dobrih bandova prosle godine.....

UPM NAPRAVILI DANE ZALOSTI!!!!!!! :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam zakljucio da su kod nas Power koncerti jedini na kojima se i moze kako tako zaraditi... Realno Edguy bi dobro prosao...

To zakljucujesh na osnovu Kamelota, Blind Guardiana i ajde recimo Theriona, mada je Therion Symphonic, no ne bitno... dakle 2, realno najveca power metal benda, nisu bash merilo. Shto sa da videti recimo na primeru Manticore i CIIC.

 

500 ljudi u vrh glave

Ma kakvih 500, sa ovim cenama karata, ovakvom situacijom u zemlji i ovim brojem koncerata, 350 maximum. Da prodje ko Amon Amarth i da bude extra.

 

Kazem bilo bi 700-800 ljudi, ako stavite kartu 500 dinara ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To zakljucujesh na osnovu Kamelota, Blind Guardiana i ajde recimo Theriona, mada je Therion Symphonic, no ne bitno... dakle 2, realno najveca power metal benda, nisu bash merilo. Shto sa da videti recimo na primeru Manticore i CIIC.

 

hmm ma kakvi manticore i CIIC ja nisam nikad ni cuo za njih pre koncerta, ali tako veci bendovi tipa Edguy hammerfall helloween itd... mogu skupiti vise ljudi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm ma kakvi manticore i CIIC ja nisam nikad ni cuo za njih pre koncerta, ali tako veci bendovi tipa Edguy hammerfall helloween itd... mogu skupiti vise ljudi...

Mantikora je jedan od boljih power bendova koje sam gledao uzivo bolji od HF po energiji jedno 100puta

Edited by Mita

Share this post


Link to post
Share on other sites

koji spam jbt :)

o eventualnom koncertu Edguy-a mozete i na Edguy temi :)

 

A brate nama prebacujes zbog sicusnog spammica, molim te osvrni se malo na forum, pa bre ja mislim da nema teme na kojoj se ili ne diskutuje o ljubavnim krizama, svakakvim glupostima, ljudi palamude svuda po forumu, cak i po onim temama o sugestijama i govnima... a ti mi cmizdris tu zbog 3-4 posta koji su implicitno povezani sa temom... sta reci ... :udri::udri::udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, ma jok , neam ja nista protiv Mite... Kad sam ga video izgledo mi kao pristojan decko... Al nekad zna da pretera... xD :pivopije:

 

 

Ма, до јаја сте вас двојица. :pivopije::) Само удрите. ;)

 

Иначе, ДБрејв се зезао. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

el moze neko da mi da prevod ovog posta , molim lepo ... hvala...

 

 

Иста тема се врти сто пута.

Авантазија се слуша код нас.

Само нека их неко доведе.

То је најтежи део.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci prvo je sve pocelo

od mene kako trabunjam...nema veze :) :)

pa onda dal ima sanse za Avantasiu da dodje

neka dodje

ako dodje bice ljudi!!!

 

to je to

...

samo na kraju postoji uslov...organizacija

toga dogadjaja

 

(...bogme nece oni to za casu sljivovice)

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaci prvo je sve pocelo

od mene kako trabunjam...nema veze :):)

pa onda dal ima sanse za Avantasiu da dodje

neka dodje

ako dodje bice ljudi!!!

 

to je to

...

samo na kraju postoji uslov...organizacija

toga dogadjaja

 

(...bogme nece oni to za casu sljivovice)

 

a da probamo da im uz casu damo i lepinju s kajmakom i prsutom? pa naravno , najveci problem je sto promoteri nemaju muda xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok

vec se vrti jedno isto

50000000000000 puta

BOCE LJUDI!!!!!!!

 

SLUSAJU SE ONI OVDE!!!!

SAMO NEK DODJU....(a to je onaj najtezi deo :) :) :) )

 

Slushaju se, ali ne dovoljno...

Realna karta bi bila recimo 2000, ne manje!

Sa takvom cenom mogli bi samo da mashtamo o 300 ljudi.

 

 

znaci prvo je sve pocelo

od mene kako trabunjam...nema veze :) :)

pa onda dal ima sanse za Avantasiu da dodje

neka dodje

ako dodje bice ljudi!!!

 

to je to

...

samo na kraju postoji uslov...organizacija

toga dogadjaja

 

(...bogme nece oni to za casu sljivovice)

 

Ae malo lakshe, pls, pokushaj da pishesh normalno ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gle ko joj kazhe :twisted::rolleyes:

 

Edguy kod nas. Pa samo ako se nekome bacaju pare, ili karta bude 500 dinara. Mislim da sam ja organizator, znam da ne bi bio lud da radim ovde koncert. Shto ne znaci da se ne nadam da ce neko drugi biti dovoljno lud. Realno, Madjarska 2010 :mrgreen: ako nam ukinu vize eto veselja :meshuggah::rockdevil:

 

edit: P.S. Ja se ne bi cudio da bude Madjarska, pogotovu ako ponovo zakace letnju sezonu festivala, kao shto mi se cini da planiraju. Sziget, Metalmania, Rockmaraton ili tako neshto, why not, bili su vec jednom. Manje vishe sve napisano bih rekao da moze da vazhi i za Edguy i za Avantasiu.

 

P.S.S. Milena, koliko me mrzish shto nisi ishla sa nama pre mesec dana :mrgreen:

 

:razz: :razz: :razz:

To ti je za ono:Ko joj kaze :)

I ne mozes da zamislis koliko te mrzim zbog Ceske...a na Facebook-u cemo se dogovoriti kad ces da mi ispricas detalje:)

 

Bolje da spamujemo sa koncertom Edguy-a,nego pubertetskim izlivima ljubavi prema Tobias-u...bar smo uspeli da promenimo temu... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm ma kakvi manticore i CIIC ja nisam nikad ni cuo za njih pre koncerta, ali tako veci bendovi tipa Edguy hammerfall helloween itd... mogu skupiti vise ljudi...

Pa to i jeste moja poenta. Za Manticoru, koja je relativno solidno poznat bend, nishta posebno, ali u Power metalu relativno poznati, kod nas nije culo ni 100 ljudi. Sto me navodi na zakljucak da uz 700 i kusur prodatih karata za In Flames, i negde isto toliko za HammerFall, a nikako ne treba zaboraviti da je to bio paket BloodBound, Sabaton & HammerFall, znaci barem dva, ako ne i tri vrhunska Power/Heavy benda sakupe 700 ljudi .. pri tome realno karta za Avantasiu (ili Edguy) nikako ne bi bila neshto mnogo manje nego shto je bila za pomenuti paket HF & co. ... zakljucak o isplativosti mozete i sami da izvedete. A da i pri tome sumnjam da Avantasia koshta manje nego pomenuta trojka, sa svim muzicarima i clanovima ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje da spamujemo sa koncertom Edguy-a,nego pubertetskim izlivima ljubavi prema Tobias-u...bar smo uspeli da promenimo temu... :)

ba evo me...digla se iz mrtvog XD

sad.... ti si mi neki ROCK N ROLL ANGEL.... vidim da si me bas lepo blagoslovila... to uopste nije ispalo..neprijatno..ma ni ljigavo 929%...taman posla x(((

..nema veze

mentalni sam propalitet..i nema mi druge :) :) :)

 

ok sad

pa ono je ipak bio paket od tri benda

sam Edguy

bi mozda bio jeftiniji.al ne bog zna koliko

..a Avantasia nema sanse da bude jeftinija od toga...

..na kraju

malo zbunjuje..to su sve prognoze..nikad se ne zna.. :confused::confused:

svako moze da postavi drugacije uslove....

Share this post


Link to post
Share on other sites

EX-JUDAS PRIEST SINGER RIPPER OWENS ON AVANTASIA

 

Tim "Ripper" Owens, vocalist of Yngwie Malmsteen's band and formerJudas Priest voice has recently been in the studio to sing his partsfor the forthcoming Avantasia epic, whose title is yet to be announced.

 

About the collaboration Tobias has to say the following: "I had thispretty heavy riff monster and I remembered a Judas Priest live-albumwith "the new singer" on vocals. I listened again and when I heard himsing "Metal Gods" and "Painkiller" I knew that this was the voice I sodesperately needed for the song. Tim is a cool guy and a screammachine. He makes his voice spit out the most aggressive high notes Ihave ever heard, while fully controlling it. I am so proud of theheaviest Metal tune I have written so far, and Tim has turned a goodHeavy Metal song into the ultimate Heavy Metal Monster!"

 

 

Vrlo obecavajuce!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...