Jump to content

Headhunter


Mega_Deda

Recommended Posts

Guest Kriki

Skinuo sam ga prekljuce!Nije los!Ima par pesama koje otkidaju, odlicni su rifovi, produkcija je extra, zvuk gitare mi se svidja, bas melje...Fino izdanje, vredi preslusati....

Edited by Kriki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle intenezivnog preslusavanja u ova prethodna dva dana, definitivno bih izdvojio Silverskull kao najjebitacniju pesmu na albumu.

Na njihovoj majspejs stranici mozete pogledati i spot, nije lose odradjeno, deluju kurcevito i zajebano :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

E evo jednog finog iznenadjenja.

 

Meni se na prvo slushanje nije ni svideo album..ali evo izdrzao ih je vishe i pojedine pesme vrtim do besvesti (I'll get to that..). I bez mnogo premishljanja, ovaj album mi je bolje od bilo chega shto je Destruction izdao u zadnjih 20 godina. Dobro..mozda jedino "Antichrist" je tu negde..Anyway..Intro smara u PM. Ak' neshto zna da mi zasmeta na metal albumu, to je dosadan intro. No, fala kurcu, kratak je, i odma' krece kidanje u vidu "Parasite Of Society"! Life withour variety :rockdevil: Dobra thrasherica, gde vec pochinje da se izdvaja gosn Uwe Hoffman na dzitri, ne znam kol'ko je on pisao pesme, kol'ko Schmier, ali mi se svidjaju dosat leadovi i soloi na ovom ostvarenju. Sledeca, "Silverskull". Sunce ti jebem, kakva pesma. Jedna od onih koje prezivljavaju mnogo slushanja i ni na horizontu nije da ce da dosade. Fantastichan refren. Schmier je na ovom albumu, pobegao malo od svog klasichnog thrash vokala, i ovde bash dobro otpevao jedan epic heavy/power refren :da: Aaaaa plaaaaace fooor yoouuuu, my brother :rockdevil: "Remission"...hm...ovu pesmu nisam vrteo kao SS, ali polako pochinje da mi biva sve bolja i bolja, polu-baladna epichna heavy pesma, sa bash dobrim powerashkim bridgeom. Ah, that little thing called variety..neshto shto treba Destructionu, a evo Schmier je to odradio ovde. Odlichna pesma, oddddlichan refren. "Doomsday.." josh jedna thrasherana u vidu naslovne, malko slabiji refren though, al' opet kida. Uh, 4/4. E onda ide prvi dizach obrva na albumu. Skid Row obrada? Jedno slushanje mi u glavi "Thrasheri obradjuju Glamere...gde bre ode ovaj svet?", a na drugo "Your crime is time, and it's eeeeeeiighhhhteeeeen...."itd.. Mislim, zakon pesmica, obozavam original, Bach tu jebe keve..A Schmier ga bash dobro otpevao as well..mislim ni blizu originala, ali rekoh gore da chovek peva melodichnije, e pa ovde bash bash melodichno peva. I say do jaja, ali opet ostaje ona thrash-glam konstatacija za razmatranje. "Read My Lips", ludachka heavy/thrash pesmica, catchy as hell..ali takodjer i zadnja bash bash dobra HH pesma na albumu. Elem, posle ovoga, druga polovina albuma je mlogo mlogo slabija. Jedina vredna pomena je "Egomaniac", ima dobar uvodni riff, i kewl srednje delove, dodushe fali neki jachi refren.. A sa druge strane "The Calling" mi bash ide na kurac i redovno je preskachem.

I za kraj ostade obrada josh jednog klasika, "Rapidna paljba". 2 obrade..pa dobro, barem su je dobro odradili, i bolja mi ova nego Testament obrada :da:

 

Sve u svemu, pola albuma jebe keve, pola albuma nyaaaaah... Bio sam bash skeptichan kad Schmier najavio i ovaj "reunion", ali bre, dobio sam Silverskull i suma sumarum, album sa jednom jaaakom osmicom, daklem 8/10

 

Nabavljaj bagro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Одлична албум, нема беспотребних песама, чиме се пласира изнад последњих неколико Destruction издања. једино су обраду могли да прескоче, али шта је ту је. Него, насловна је могла и чак мислим требала бити Destruction песма. Једино што ми смета је што је продукција идентична као за Destruction, поготово звук гитара.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...