Jump to content

Invazija


Cyber

Recommended Posts

Ne mogoh se cudu nacudit` kad vidjeh da nema teme o Invaziji na forumu :udri::udri:

Kao sto napisah u naslovu, u pitanju je heavy, sa slatkastim, ljubavnim texticima, al muzicki RAZBIJAJU, gitaista satire!

Ne znam kad je tacno izasao ovaj album(pronadjoh negdje informaciju da je izasao `91.-92.)

Da ovaj odlican bend ne bi pao u zaborav, ja sam okacio 3 pjesme na net:

 

http://www.eclipse.monoblue.org/mp3/invazija-okreni_broj.mp3

http://www.eclipse.monoblue.org/mp3/invazija-zivana.mp3

http://www.eclipse.monoblue.org/mp3/invazija-ne_dam.mp3

 

Poslusajte obavezno! :muzicar::muzicar::muzicar::muzicar:

Edited by rsmetal

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:rockdevil: E, sad, ovom bendu predstoji svojevrstan re-union, a ja cu najverovatnije imati cast da odsviram bass na albumu i verovatno neka mini turneja po Srbiji... Stvari su skoro gotove, vishe vesti u decembru... :rockdevil:

 

Uh, lokalpatriota...

Bila je valjda tema o njima, mislim cak da sam je ja otvorio, ali opet kolateralna steta. Inace, samo smo brat Lakic i ja na njoj postovali, pa je zato i spaljena.

 

Ladno to nisam primetio, slabo sam ishao na rock i hrock...

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_rockdevil.gif E, sad, ovom bendu predstoji svojevrstan re-union, a ja cu najverovatnije imati cast da odsviram bass na albumu i verovatno neka mini turneja po Srbiji... Stvari su skoro gotove, vishe vesti u decembru... icon_rockdevil.gif

:rockdevil::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusao ove stvari sa linkova...muzika jebe kevu(super heavy),a ko je gitarista(by the way lik super radi)...jedina zamerka taxtovi koji su mi bezveze za takvu jebacku svirku

Tu bih jos dodao klavir u formi klavijatura koji je svirao Milan iz Nevernih Beba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam imao samo delic pesme Mnhen '91 ( moj favorit i Ne dam ) i nisam znao o kom bendu je rec , ali zahvaljujuci gdjici Mary Joe saznah i preslusah ceo album :da::da::da:

Mozda su malo textovi losiji u par pesama , ali je zato muzika odlicna !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas mi je drago da se neko setio da otvori temu INVAZIJA! Ja nisam hteo, mislio sam da ne pije vodu za ovaj site. U svakom slucaju, skroz su pozitivni. Mi vec 4 godine sviramo "Minhen "91" i "Ne Dam", a i "Okreni broj" je opasna!!

 

Strava za re-izdanje, vrlo prijatno sam iznenadjen.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas mi je drago da se neko setio da otvori temu INVAZIJA! Ja nisam hteo, mislio sam da ne pije vodu za ovaj site. U svakom slucaju, skroz su pozitivni. Mi vec 4 godine sviramo "Minhen "91" i "Ne Dam", a i "Okreni broj" je opasna!!

 

Strava za re-izdanje, vrlo prijatno sam iznenadjen.

 

Nije re-izdanje, vec novi album, sa nesto izmenjenom postavom, par gostiju i (za sada) jednom obradom... 2. januara se ulazi u studio, po zavrshetku snimanja verovatno par koncerata po Srbiji, i CD u prodaji...

 

Iskreno, ta pesma mi je malo smor, previse uobicajena rok varijanta.

 

Ali guitar solo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...