Jump to content

Invazija


Cyber

Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mozda malo bezveze zvuci sto je to ime upotrebljeno, ali je neko imao devojku koja se zvala Zivana, pa joj je posvetio pesmu.

Imas CD? Ja sam jurio kasetu dve godine i na kraju je nasao u PGP-ovoj prodavnici kad su praznili magacin. Diska odavno nema, a mislio sam da je taj album mozda izasao i na ploci (drugi album Osvajaca iz iste godine jeste), medjutim nije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, slazem se za solo, ali ne cini jedna solaza pesmu, slozices se.

 

Apsolutno!!! Samo je iz mene progovorio napaljeni klinja, koji je Piku (gitara) gledao pre 15 godina kako delje tu stvar live i jedva cekao solo... :redface:

 

Mozda malo bezveze zvuci sto je to ime upotrebljeno, ali je neko imao devojku koja se zvala Zivana, pa joj je posvetio pesmu.

Imas CD? Ja sam jurio kasetu dve godine i na kraju je nasao u PGP-ovoj prodavnici kad su praznili magacin. Diska odavno nema, a mislio sam da je taj album mozda izasao i na ploci (drugi album Osvajaca iz iste godine jeste), medjutim nije.

 

 

Imam ja par CD-a, pa cemo se dogovoriti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

@ vladream:

 

Podaci za album “Invazija”:

 

A strana

1. BG prolece

2. Sudbina

3. Ne dam

4. Veceras

 

B strana

1. Minhen ’91.

2. Manijak

3. Zivana

4. Okreni broj

5. Cudna stvar

 

MilomirMiskovic-Misa: vokal

Zeljko Vukovic-Pika: gitara

Zeljko Lukic: bas

Goran Marinkovic: bubnjevi

novi clan benda:

Ljubisa Zivanovic-Sida: bubnjevi

 

Snimatelj i producent: Vlada Negovanovic

 

Gosti:

Milan Djurdjevic: klavijature, prateci vokali, aranzman (Veceras)

Zoran Scekic-Sceka: snimatelj

Billy King: prateci vokal

B. Jezdic-Defa: tekst (Zivana)

 

Snimano u studiju “Pink”

Remix: “Music Factory”

 

Izdavac: PGP RTS, 1995.

Broj: 512599 (kaseta)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dakle, poceli smo sa snimanjem new Invazija albuma... bubanj Kebac (Neverne bebe), bass dole(gore)potpisani, gitara Shaya (najbolji gitarista u Valjevu) i vocal (jedini od stare postave) Misha... To je studijska varijanta, ne verujem da ce biti tako live, a pesme su i dalje hitovi... Da ne Valja ne bi bilo iz Valjeva, hehehehe...

Edited by SasaAmonDin

Share this post


Link to post
Share on other sites

BUraz, aj sam ti slao pm poslije koncerta amon dina u Sa, ali je ovdje nesto sjebano na forumu, pa vjerovatno nista nisi ni procitao...Zato dodji na www.rs-metal.com ,prozbori koju za invaziju(vec postoji, poprilicno posjecena tema) i da se dogovorimo za taj disk...

Poz!

Nikola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavrshene su tri nove stvari, Ne brini, Mamurna jesen i Plasim se, za par dana ce biti podeljene po radio stanicama u vidu promo cd-a... Za stari album, ako nekome treba, imam nekih 200 cd-a kuci pa se javite...

Sami naslovi mi ne obecavaju mnogo. Sto se diskova tice, meni da sacuvas jedan. Nadam se da smo se jos ranije razumeli u vezi s tim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami naslovi mi ne obecavaju mnogo. Sto se diskova tice, meni da sacuvas jedan. Nadam se da smo se jos ranije razumeli u vezi s tim.

 

 

To su radne verzije naslova pesama. Bice ih 10-15 na albumu, od toga jedna obrada (Grand Funk Railroad) i verovatno par stvari live...

 

Disk za tebe je spreman, kao i za RS Metalca, pa kada budem u Bg-u javljam se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno govoreci, ja ne znam nikog koga bi zanimala Invazija, tako da se rasirit ne moze. A ako ne moze da se dobije pre kraja februara, nema problema. Planirao sam novi broj zina negde na leto, verovatno u julu, posto tad imam najvise vremena da ga radim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle, poceli smo sa snimanjem new Invazija albuma... bubanj Kebac (Neverne bebe), bass dole(gore)potpisani, gitara Shaya (najbolji gitarista u Valjevu) i vocal (jedini od stare postave) Misha... To je studijska varijanta, ne verujem da ce biti tako live, a pesme su i dalje hitovi... Da ne Valja ne bi bilo iz Valjeva, hehehehe...

 

 

Vidim da si sada ti basista Invazije. Kazi mi ko iz sadasnje Mreze iz Valjeva svira sada u Invaziji, posto

znam da su clanovi, tada bivse, Invazije oformili Mrezu ?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

 

Vidim da si sada ti basista Invazije. Kazi mi ko iz sadasnje Mreze iz Valjeva svira sada u Invaziji, posto

znam da su clanovi, tada bivse, Invazije oformili Mrezu ?

 

Mreza je bend bassiste iz stare postave Invazije i tu nikoga od bivshih clanova (osim njega) nema... Znam da sviraju stvari sa prvog albuma na tezgama, ali nisam cuo kako to zvuci live... Ipak je stara postava krajem 80 i pocetkom devedesetih zakon, i ne verujem da to moze da se poredi.

 

BTW nekoliko starih diskova sam poslao na par adresa ali su mi se vratili svi (osim jednog), tako da cemo obustaviti slanje na kucne adrese prvog albuma Invazije. Donecu 50-ak komada na svirku Cannibala (poshto tada sviram sa Amon Din-om) pa ako nekoga interesuje neka ponese 300 din vishka za CD. Takodje cu staviti discove za prodaju u neke od Beogradskih prodavnica istih, pa cu vam javiti gde ih mozete qpiti...

 

Poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mreza je bila letos u Arilju po drugi put, a pre nekoliko godina im je bio prvi put da gostuju u nasem malom gradu! Imaju dobre muzicare koji znaju da sviraju !!! Decko na gitari vidi se i cuje da ima znanje, a i opremu !!!

Stvarno je bilo lepo cuti legendarne stvari sa prvog albuma !!! Tezgarosi ili ne (i ne zanima me), svirali su stari

rok repertoar za koji 95 % danasnjih bendova nije ni culo, pa samim tim nece nikad ni svirati !!!

 

Sto se tice diska Invazije, to mora da se ima, original, naravno !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...