Jump to content

Repugnant


Grobodan

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako ne prekinete, manijaci, licno cu sve da vas banujem sa nekog od svojih foruma! Did I make myself clear?

 

bez nervoze,Bole

evo,ja se javno izvinjavam hordi Repugnant fanova koji su onemoguceni da postuju ovuda zbog naseg spama :)

zatvorite temu ako hocete,ionako nije za ovaj forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, dobri stari sarkazam. Bez obzira na to koliko fanova Repugnant ima ovde, a siguran sam da se mogu nabrojati na prste jedne, eventualno dve ruke, njihova tema ne treba da sluzi za prepucavanje. OK?

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj,veruj mi da ne bi bilo srecnije osobe od mene da se prica stvarno o bendu,posto ih ja obozavam.

 

Evo,da vam kazem...Epitome of Darkness,jedini album,izasao 2005.,momci su se nazalost raspali,totalni pogani death metal u stilu recimo Merciless,Nunslaughter,Autopsy - stara skola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Ovo mi je definitivno vikend za DM...

 

Sto se tiche Repagnanta prvo slusah dva epa, Hecatomb i Premature Burial..needless to say da me je

"From beyond The Grave" odma' uvatio ki najgori rak, i cenim da je jedna od najboljih pesama benda..CFrost obrada je do jaja..U principu zaintrigirala su me oba EPa.i onda se bacih na "Epitome Of Darkness"..i kad je krenula "Hungry Are the Damned" uhvatih se za glavu kako je ovo dobro!! Znachi oni Epi su bili samo prokleta predjelo :) onaj deo prelaz-riff-vrisak je ludilo..Ima i novih verzija From Beyond, Mutiltated..jedina steta mozda sto nema "Rapturous Genocide", al ok..tu je Spawn of pure malevolence :rockdevil: Zvuk na albumu je do jaja, al sta znam..nekako cenim da bendu vise odgovara zvuk kao sa Hecatomba(?), mozda gresim...al mom uhu je barem tako.

 

Nosferatu, inside of you!

Nosferatu, inside of you

And me!

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...