Jump to content

Psychoparadox


mtk

Recommended Posts

U bre beogradjani ala vam je tesko da malo mrdnete... Pa SD je kolima na pola sata od BG-a. Pre ces da stignes sa Slavije u SD nego sa Slavije u recimo Zemun. :bigblue:

 

Jel to autoputem kad ides 200?Znaci ako uracunam dve putarine u jednom smeru oko 500 din i jos 2000 din za gorivo izadje me preko 3000 din...Meni od Bataje do Novog Sada starim putem treba oko 40ak minuta zato sto ne moze da se juri+gde moze ima murije...Daleko je i veliki su troskovi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to autoputem kad ides 200?Znaci ako uracunam dve putarine u jednom smeru oko 500 din i jos 2000 din za gorivo izadje me preko 3000 din...Meni od Bataje do Novog Sada starim putem treba oko 40ak minuta zato sto ne moze da se juri+gde moze ima murije...Daleko je i veliki su troskovi...

 

Ne brate, preko Grocke, bez frke, i ne treba ti 2k za gorivo vec oko soma. Bas smo juce isli na Queen nas 4 i cipili se po 250 dinara za corbu. Stigli smo do BG-a (i obrnuto) za 40-ak minuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

Valjda je normalno da ljudi proslave bilo kakav jubilej u svom rodnom gradu. Nije nikakva kinta da pet coveka u autu podele troskove za put!

Ili je mozda bolje da Psychoparadox uopste i ne pravi koncert. Tako ce svima da ucine uslugu jer cemo biti bogatiji za kintu koju bi smo dali za karte i za prevoz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, ali morate da uzmete u obzir i da Cvele (basista) radi u skoli kao profesor i morao bi da trazi slobodne dane ili bolovanje da bi mogao na tu turnejicu.

Metathrone, ajmo da pitamo fanove. Bend ili skola, turneja ili predavanja? Sta mislis koji bi bili odgovori?

Koliko kapiram ti se ovde pretstavljas kao PR Alogie na forumu, trebao bi da razmislis pre nego sto das ovakvu izjavu.

Sto se turnejice tice slazem se sa Sasom. U par vecih gradova bi mogli da naprave koncerte koji bi im se isplatili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, covek je ozenjen i ima dete. Ne moze da izdrzava porodicu sa "turnejicom" Psychoparadoxa. I ja nisam PR Alogije, vec im moja firma odrzava sajt. PR Alogije je Miroslav Brankovic.

 

:rockdevil:

sta predaje :)

 

Srpski jezik i knjizevnost. I ne vidim sta je tu smesno.

Edited by Metathrone

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, covek je ozenjen i ima dete. Ne moze da izdrzava porodicu sa "turnejicom" Psychoparadoxa. I ja nisam PR Alogije, vec im moja firma odrzava sajt. PR Alogije je Miroslav Brankovic.

 

 

 

Srpski jezik i knjizevnost. I ne vidim sta je tu smesno.

Znači kolega. Što se tiče ovog prethodnog, slažem se s tobom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...