Jump to content

Psychoparadox


mtk

Recommended Posts

Na nesrecu prisutnih (nije nas bilo mnogo), juce im je ushtimavanje trajalu skoro koliko i svirka... Mogli su i impresivniji come back da naprave... Svega 5-6 pesama, meni je najbolje zvucala obrada "Symbolic", vidi se da pevacu to lezi,vezbao se na Death-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дефинитивно им је то најбоље звучало. А и каква им је то свирка без 'Like A Forever Reanimated Flame'???

 

И каква је оно лаганица коју је Срђан отпевао?

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да ме убијеш, не могу да се сетим. Завршили су сет са 'Metal Storm', али назива оних песама од пре не могу да се сетим, а све их знам. Заправо, отпуно сам сигуран да су свирали 'Words Are Cold'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дефинитивно им је то најбоље звучало. А и каква им је то свирка без 'Like A Forever Reanimated Flame'???

 

И каква је оно лаганица коју је Срђан отпевао?

Ta laganica je Apeiron, sa drugog (istoimenog) albuma, dobra pesma inace.

 

Svirali su "words are cold" , "alpha & omega", "on the wings of mind", pa neka pesma koju nisam skontao, ili je sa "and you r life..." ili je neka obrada, onda "Symbolic", "apeiron" i "metal storm". Mislim da je to to. Sve u svemu, prekratko, s obzirom da smo ih gledali sat vremena a slusali tek nesto vise od pola.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

У, јеботе, не могу да верујем да нисам препознао 'Апеирон'. Ако се не варам, по сатници су имали 45 минута за свирање плус 15 минута за намештање, такод а су могли брже да се наместе, па да свирају више.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas bih hteo da ih cujem uzivo...a ko sad peva ako ne Srdjan?
Nemam pojma, prvi put vidim tog coveka.... Mada kontam da su mogli i nekog drugog naci. Ali Symbolic je odradio - svaka mu cast. Dostojno originala. Vise mu lezi Death nego Psychoparadox.

Kontam da ce srdjan opet da bude vokal u studiu, a ovaj ili neko treci da peva uzivo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Певљач који је ту наступио је синоћ певао у Retribution. Значи, тај бенд је за мене откровење Егзита. Како људи растурају, то није нормално. Наступ бар 5 пута бољи од Psychoparadox. Мислим, у питању су све прекаљени музичари, Дамир је ту, Васић је ту, али гитаристу не знам, а човек јебе кеву како свира.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirali smo posle Meshuggah, a oni su totalno

promenili monitoring sistem i jos mnogo toga... U stvari,

nismo se mi namestali toliko dugo, vec su se srpski

tehnicati i tonci jedva pokupili da posle Meshuggah

nastupa sve vrate na staro - a i nije im bas uspelo!:)

Mi smo cekali njih da zavrse svoj posao, zato je potrajalo dok nismo poceli da sviramo...iz istih razloga smo morali da skratimo nastup - iako je bilo u planu

da sviramo duze.

 

U svakom slucaju, ko zeli moze da pogleda snimak sa

koncerta.

 

Ovo su linkovi za pesme "Metal storm" i "The spirit of

yore". "The spirit of yore" je nova pesma koja ce se

naci na novom albumu.

 

 

Edited by Ciki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svirali smo posle Meshuggah, a oni su totalno

promenili monitoring sistem i jos mnogo toga... U stvari,

nismo se mi namestali toliko dugo, vec su se srpski

tehnicati i tonci jedva pokupili da posle Meshuggah

nastupa sve vrate na staro - a i nije im bas uspelo!:)

Mi smo cekali njih da zavrse svoj posao, zato je potrajalo dok nismo poceli da sviramo...iz istih razloga smo morali da skratimo nastup - iako je bilo u planu

da sviramo duze.

 

U svakom slucaju, ko zeli moze da pogleda snimak sa

koncerta.

 

Ovo su linkovi za pesme "Metal storm" i "The spirit of

yore". "The spirit of yore" je nova pesma koja ce se

naci na novom albumu.

 

 

Pa ja sam skontao da je zvuk bio mnogo losiji na kraju veceri nego na pocetku, npr kad su bili MAD GOYA.

Znaci Svedjani su se tu umesali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, него онај чича тонац нема појма. Треба да чујеш какав је мени ефекат додао на вокалу на последњој песми, оно је криминално!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, него онај чича тонац нема појма. Треба да чујеш какав је мени ефекат додао на вокалу на последњој песми, оно је криминално!
E vidos, zbog takvih "finih" ljudi sam ja zasharafio bajonet na gitaru, pa nek proba da mi sere!! ;))

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja sam skontao da je zvuk bio mnogo losiji na kraju veceri nego na pocetku, npr kad su bili MAD GOYA.

Znaci Svedjani su se tu umesali...

Pa generalno je zvuk na svirkama losiji na kraju nego na pocetku. Zato se uvek treba gurati da sviras drugi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...