Jump to content

Američki fudbal


negative creep

Recommended Posts

i cuveni kgb :D

jbt...koliko sam se pre lomio da procitam njegovo ime...bas komplikovano....ovako skraceno zvuci bas mocno !! :) :) :)

 

Nisam gledao ni jednu tekmu...'bem ti kablovsku !!!

 

 

Najvaznije da su Gavranovi zabelezili prvu pobedu..... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

NHL: Kakvog samo fajtera imamo u Nhl ligi u pitanju je Milan Lucic(Boston Bruins),prosto je razvalio igraca Tampa Bay Lightningsa Nick-a Tarnaskog. Ovo mu je treci fajt ove sezone,inace ima samo 19 godina i bio je kapiten Kanadske juniorske reprezentacije ove godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

strasno nisam video koliko im je trajala akcija za tacdaun kad su smanjili na 20:17 ali bila je poprilicno kratka, a akcija za drugi je trajala 48 sekundi...

navijao sam za indijanopolis ali moram da priznam da su sudije naprvaile 2 ili 3 bas velike greske na stetu patriota

u svakom slucaju zasluzena pobeda nju inglenda

dobio sam novog omiljenog raninig beka, joseph addai je kralj

onaj tacdaun na kraju prvog poluvremena je bio fenomenalan

 

sijetl i filadelfija su mi izgubili, i kako za sada izgleda ni jedni ni drugi nece u plej of, tako da cu morati da navijam za meni 3. i 4. omiljenu ekipu, a to su pekersi i koltsi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od svih utakmica koje sam gledao u poslednjih par godina ubedljivo najjaca je bila SF 49'rs vs NY Giants kad su komentatori na poluvremenu slali ljude na spavanje jer su NYG vodili valjda 30 razlike i na kraju izgubili, doduse bili su osteceni u poslednjoj akciji za faul na samo par jardi od gola. Da mi je naci snimak tog meca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...