Jump to content

Arjen A. Lucassen


StarbreakeR

Recommended Posts

Ja volim Spocks Beard ali volim i ovo sto sad radi. Njegova muzika sada je mnogo emotivna i meni sluzi kao lek za dushu, verovao ili ne. Jednostavno, osecam tu iskrenost i ljubav koja izvire iz svake note, iz svake reci. Pustim njegove pesme, ili jos bolje, pustim dvd pa gledam i to je tako jako..

volim ga.

 

Evo sad sam opet gledao Sola Scriptura dvd, i malo plakao, pravo ciscenje.

Edited by Váfuðr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, stigoste i do Federera. Spam je cudo. :)

 

Ja! Ja! Aleksandar, ne zaboravi! :)

Vazi, vazi, necu zaboraviti. ;)

 

E a zna li neko gde on zivi?

Mis'im, znam gde je rodjen (cak sam jedno vreme razmenjivala mejlove sa jednom devojkom iz Hilversuma - puka slucajnost :bigblue: ), al' ne znam gde trenutno zivi.

Gde tog coveka mogu na'vatati? :)

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pise, gledala sam. Bas sam se odma' setila spejsa, al' ne pise tamo.

E pa da, mogu ga pitati, posto znam da je on dusa i odgovara svima. :bigblue:

Da l' ce mi odgovoriti na to pitanje, ne znam bas, al' probacu, pa cu videti sta ce mi napisati. :bigblue:

 

Odgovorice ti, sto posto. Meni verovatno ne bi, kad me vidi ovako cupavog, ali nema razloga da ne odogovori tebi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):)

Ma da, hoce, dobar je on. :da:

Zamisli to, treba ljudima odgovoriti na razna pitanja i podpitanja... Al' dobro, covek ne ide na turneje, tako da bi trebalo da ima vremena za to.

Bas sam citala na sajtu Ayreona kako izgleda njegov radni dan - taj covek 2-3 puta na dan sedne i odgovara na mailove.

 

Kad/ako dobijem odgovor, onda se planira kako da ga na'vatam tamo. :)

 

Kaži mu "Meni reko Neal Morse da mi daš autogram!" :)

:):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim, jeste on meni odgovarao ovako, povodom muzike i drugih muzicara, kao i svakome, ali da ga pitam gde zivi, malo teze :)

I lepo je to sto odvaja vreme za odgovore. Zapravo, secam se da je meni pisao cak i kad nista ne pitam :) Nesto sam pohvalio njegovu muziku, napisao komentar i on mi posle posalje poruku u fazonu ''ej hvala'' i lupi neke svoje fazone :)

Ja se odusevio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zato ti i kazem, to je pitanje na koje mozda ne odgovara ljudima kad/ako ga pitaju, al' nvm.

Pohvalila sam mu muziku, a i bas sam ga fino priupitala za to zbog cega sam mu slala mail, tako da... Mozda posalje nesto u stilu 'hvala', a mozda cak i odgovori na postavljeno pitanje. :)

Videcemo.

Javicu ti. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...