Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

Чему поента? Студенти ће да се окупе, тражиће ниже школарине, надлежни ће да кажу да разумеју њихове муке (све се плашим да је тако) и на томе ће да остане, као и сваки пут. То треба узети, скупити људе (студенте) и кренути да се ломи и руши по свим факултетима.

 

ЕДИТ: @БезДисплејНејма: то је то.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Безобразна багра.

Zašto bezobrazna bagra? Sam kažeš da si bio na tom fakultetu i da je jebena šupa. Fakultet koji upisuje ~1200 studenata i kome je isto toliko € školarina se raspada i profesore apsolutno zabolje.

 

Ja sam za rušenje, demoliranje, i krađu patika.

 

E da, moram reći da mi 48espb za budžet zvuči apsolutno nerealno.

Edited by Andrija Smith

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mito, batali predavanja, to ti ne treba. Ne možeš da menjaš ispitivača, tek kad treći put prijavljuješ ispit, imaš pravo izbora.

Ako naučiš, nebitno je kod koga polažeš. Pre neki dan sam dobio osmicu iz Poreskog kod Emilije, bilo nas je troje, a to joj je jedini termin u roku. Kod one druge izlazi po trideset, četrdeset ljudi, a imala je 5 ili 6 termina u ovom roku. Bitno je da ti znaš, a ko je profesor i nije toliko važno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је срање то што мораш да имаш тих 60 за буџет. Шта, на пример, све даш у року, али један испит ти баш не иде, не лежи, шта већ, и због тог срања, које би успео касније да даш, ти не можеш на буџет. Тих 48 је можда и нереално јер су то читава 4 испита мање, али на пример, 50-54 би било ок.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašto bezobrazna bagra? Sam kažeš da si bio na tom fakultetu i da je jebena šupa. Fakultet koji upisuje ~1200 studenata i kome je isto toliko € školarina se raspada i profesore apsolutno zabolje.

 

Ja sam za rušenje, demoliranje, i krađu patika.

 

E da, moram reći da mi 48espb za budžet zvuči apsolutno nerealno.

 

Zar nije 1800e na Filološkom? Svejedno, nikad nisam čuo dobre studente da se bune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da bi to tvrdio moraš poznavati većinu tih osoba. 1200€ je premnogo za onaj raspad i tu se završava sva priča.

A ponavljam, bez 60espb ja ne bi davao budžet.

 

Profesori obožavaju moju generaciju, tvrde da smo najbolji u poslednjih ne znam koliko godina, ali na ispitu se vidi da je prolaznost ipak mizerna i ne daju se visoke ocene. Znači, nije da smo mi nesposobni, nego im je takva politika. Imala sam u prvoj godini profu koji ceo dan deli samo 8-ice ili samo 7-ice, 6-ice. I sad ti kaži da su svi isto znali?! (Andrija, ne kažem tebi :) )

 

 

Rangiranje samo na onim fakultetima gde je prolaznost masovna. Kod nas nikakvih kriterijuma ni mere nema, ljudi!

 

I da, opet su mi izgubili 2 prijave, znači, još 200 dindži ću da puknem zbog tuđe greške!

Edited by temper

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...