Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

internet sokak je nesto najgej sto sam ikad cuo.I to je bilo pre x godina,i dalje tako mislim.

 

podseti me na onog garavi sokak lika sa brcicima sto peva neke salas pjesmice o hrani i madjaricama.Nesto kao kul verzija balasevica.

Edited by Egzistencijalni Bol

Share this post


Link to post
Share on other sites

A svi ga tako zovu, jebeni internet sokak, 15 kompova negde gde nicemu ne sluze... To je bila prva stvar koju sam cula kad sam usla u onaj amfiteatar... Internet SOKAK fak jea.

 

EDIT: E, da, provalila sam i gde moze da se iskoci kroz prozor a da se ne pogine xD

Edited by ~HaVoC~
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, radi ovde net, al' moras da se drkas sa proxyjem i slicnim sranjima, za sta ja (obicno) nemam zivaca, pa koristim either wireless or mojo :D

To sam skontala da ne radi ona dva puta kad nisam mogla da spavam pa sam dosla u 7 ujutro k'o vampir na faks. Onda sam shvatila da ni kafic ne radi tako rano, pa sam pila onu bljuvotinu od kahve sa automata.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ту компови бар раде. Код мене на информатици се и даље цепа Офис97, на Виндоузу98 :haha:

 

А што се инсомније тиче - кад тако пораниш, одеш тачно преко пута у кафић. Имају одличну кафу, а и точено пиво им није лоше :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма шта раде! Можда 10 рачунара од 30. A заузети су скоро увек. Јебига, немаш сваки дан могућност да висиш на фејсбуку преко академског линка :udri:

 

Nemoj tako, ja uvek kad prodjem, cepa se Angry Birds xD

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...