Jump to content

Art Diler


Shix

Recommended Posts

Mogu li negde da nadjem tekstove vashih pesama?Voleo bi da dobijem tekstove,ako je to ikako moguce. :)

 

Ko sam ja u ovoj noci punoj nemira?Dok spawa svet ....tvorca nasheg vremena.Umorna rec,plovi po reci tudjih osmeha i kao trn grebe joj lice .... ..... :( poslednji put ja gledam .... ......

Pesma je extra,ali ne znam sve reci :( smrc smrc

DAJTE MI LINKOVE NA KOJIMA MOGU DA NADJEM TEKSTOVE VASHIH PESAMA :veseli::bend::rockdevil::pivopije::smile:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu pa vi ste me skroz zarazili !!!!!!

jel cete vi da mi platite struju?M,m,m? Hahahhahahahaha

Po ceo dan samo vas slusham!!! Skinuo sam sve vashe pesme koje sam pronashao po netu i po ceo dan vas slusham jbt. odvalio sam za tim pesmama!!! :muzicar::rockdevil::pivopije:

Ima da ih podelim po celom Smederevu !!! Stvarno ste extra !!

Da nije pobedio NightFall na gitarijadi,vi bi ste sigurno ! :)

 

e,pa ja sam nekim ljudima dao diskove Art dilera,ali jbg,izgleda da su bili pogresni ljudi. :frown:

 

A da, Dileri pa ajde i ja da vam cestitam onako zvanicno:svaka cast i samo napred!!!ja sam vam vec par puta rekao,nalozili ste ljude i sad ne smete da stanete...samo gurajte...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

stvarno ste nalozili ljude! Ja u pola noci u toku prenosa zvao ortake da gledaju, i sada su skinuli vase pesme sa neta i ne gase Winamp!

Cestitam vam, i zelim uspeh u daljem radu! NE posustajte, jer imate kvalitet, i kao sto rece covek gore, samo gurajte...

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest _ReappeR_

Mislim da resim da idete malo na radio stanici ovde kod nas.A kada budemo neshto organizovali ovde u Vranju bicete pozvani.BILI STE ODLICNI na gitarijadi shteta shto niste pobedili al shta je tu je.Neko malopre rece da ih non stop slusa na kompu shta da kazem ja sam ih ubacio i u tel sad cemo poceti sa deljenjem itd...

 

Jednostavno umetnost...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala. Naravno da necemo da odustanemo. Nastavljamo dalje sa radom, prvo vezbamo sve nase autorske pesme a posle i neku obradu kako bi mogli da pravimo samostalne svirke.

Najverovatnije nastupamo u Smederevskoj Palanci ili Velikoj Plani krajem avgusta. Videcemo i ranije da sviramo negde... pozdrav svima.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mogli bi malo i do smedereva da proshetate! :) da ne bi ja morao da shetam za vama po toj blizoj okolini :)

Ali za vas vredi pare dati... Pa ako Bog da vidimo se na nekom od vashish svirki !! :pivopije::bend::alkos::pivopije::rockdevil:

 

Evo cak vas i sad slusham ....cccc zarazili ste me i to mi se svidja :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

e,mene jos uvek boli grlo od urlanja na gitarijadi,ali sve je vredelo...svaki sat na netu proveden u promovisanju vas je cast za mene...mozda zvucim sarkasticno,ali nije tako...ne mogu da vam opisem kako sam se osecao kad sam juce u vecernjim novostima video Marka i Shixa...samo napred,a ja sam uvek tu da vas podrzim i pomognem koliko mogu...po mom skromnom misljenju,srpskoj rock sceni nedostaje band kao vi,ovo najozbiljnije mislim,sa mom konstatacijom slozice se mnogi...pozdrav!!! :rockdevil:

 

e da, ne skidam vasu majcu od subote,planiram da istampam majcu sa vasom slikom.... :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma srpskoj rock sceni trebaju PARE !Na zalost !Imamo mi i bendove i mesta na kojima moze da se svira ali grand sevljaci su preuzeli vlast !Zatrovali su narod i to je kraj...rock u nashoj zemlji polako umire jer nema para za rock.

ZALOST !! BEDA ! JAD ! I HATE STARS OF GRAND !!!!!!!!!

 

long life rock and roll :givemebeer::pivopije::alkos::bend::rockdevil::udri::muzicar::da::bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra je demo ljudi.. slusham stalno, i prve tri su mi omiljene valjda zato sam ih chuo na gitarijadi ali ni ove druge ne zaostaju mnogo... pozdrav.. :P

Hvala MAX, brate moj....ja vas bas nahvalio po lokalnim televizijama....Pozdravi sve iz ekipe!!!

Nadam se da cu i ja dobiti vas demo, da ne slusam vise na myspace-u..... :D

Edited by St. Ilia Stormbringer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi ti jedini koji zeli taj demo cd :P

Jbt.dal je moguce da sam josh pod utiscima gitarijade ? :)

Art Diler,NightFall i Aeternia su krivi sto ja ne mogu da spawam !!! PO celo dan i noc slusam pesme od navedenih bendova,jbt. pocinjem i da sanjam ovo sto pevam :(

Hehehe svaka vam cast.Posledjni put mi se ovo desilo jos kad sam bio klinac tj. 1996 kad sam kao nenormalan slushao i pevao jednu pesmu koja mi je i dan danas omoljena Van Gogh-Neko te ima nocas :)

 

 

 

SVAKA CAST OVIM BENDOVIMA KOJE SAM NABROJAO !!!!

Josh kad bi doshli svi vi u smederevo da svirate malo :) a da i Aeter ali njihove pesme cu da pricekam.Stimpy is Aeternie treba da se seti da mi da :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cao drugari Stole se izvinjava sto ga nije bilo...porodicne obaveze...Hvala svima sto su nas pohvalili ovde i podrzali tamo...Kao sto Grga kaze sledeca svirka u Cupriji pa se vidimo...Pozdrav za sve fanove,devojcice posebno i naravno NIGHTFALL i FOREVER STORM.....Voli vas vas Jeff Porcaro

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Smederevo da dodjete? Hahahahahahah

U ovu rupetinu?! Nema shanse...nema gde da se svira ...

Vlasti u Smederevu ne daju Tvrdjavu za svirke,na trgu moze samo do 12 sati da se svira.

Jedino u neko selo u okolini smedereva....pihhh

Ma ovo smederevo nije grad...ovo je najveca selendra...ako ne slushash narodno nemash gde da izadjesh ....samo po parkovima ili kad se skupimo pa sedimo kod nekog ...

BEDA !!!

Po smederevu ne sviraju ni ovi smederevci(Alogia i Dargoron),a kamo li neko sa strane.

Do proshle godine dolazili svi zivi,a ovde beda.... :( pu ebem ti grad ...

Ako nekad svirate u Velikoj Plani ili nesto tako blizu Smedereva npr.Beograd,Pozarevac itd. dolazim da vas gledam SIGURNO !!! :):)

Edited by AeternaAndNightFallFan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozarevac....produzis jos malo i teto te u petrovcu a ja cu da platim kartu samo da dodjes i budes u znas....:D ...Bicete obavesteni o svim nastupima pa mozda iskopamo nekad i neku kafanu u smederevu pa zadovoljimo ljubitelje artdilera iz Smedereva...Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ima mesta gde ovde da se svira,samo sto trebaju dobre pare :)

Ma imam ja pare za kartu.Pare nisu problem.Problem je drushtvo,skola,spavanje.

Imam i drushtvo ali sad krecem u skolu pa onda necu moci da kampujem negde u plizini vasheg mesta na kom svirate. :) :)

Ali ako svirate negde u blizini dolazim sigurno. :) Svidjate se i mojim drugovima(mislim na ko kako svirate)a meni se mnogo svidjaju i textovi.Drago mi je sto ne pevate na engleskom,a MNOGO mrzim kad neko od domacih bendova peva na nekom stranom jeziku.

Ma polako,ima vremena za vashe svirke :) :) cekacu ja na vas :):givemebeer::pivopije::bend::rockdevil::wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...