Jump to content

Violent Chapter


fatdzo

Recommended Posts

oj alex, cesh ti uzajmim moje tike za svirku u panchevu, pa da budesh skroz emo?

 

vans_classic_slipon_blk_wht_check.jpg

 

:red:

 

 

Hahahahaha Jeremy ako se pojaviš u Pančevu u subotu bulju ću da ti pomerim!!! :)

Hvala za paitke al' baš sam pre neki dan uzeo nove samo nisu baš taj fazon, a i neugodne mi za sviranje...mada mi se čini da Maša ima BAŠ takve! E to ti je true emo, Maša hehe!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahaha Jeremy ako se pojaviš u Pančevu u subotu bulju ću da ti pomerim!!! :)

Hvala za paitke al' baš sam pre neki dan uzeo nove samo nisu baš taj fazon, a i neugodne mi za sviranje...mada mi se čini da Maša ima BAŠ takve! E to ti je true emo, Maša hehe!! ;)

ma dolazim sigurno ;) taj vikend idem do matoraca pa cu da ostanem i vas da chujem :pivopije:

btw NEMA MASHA TAKVE, ima neke sa naslikanim vishnjama/treshnjama :evotigana:

josh mi samo fale shishkice k'o pedjine pa sam 100% 3m0 :)

 

aj vidimo se u subotu :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Geozee the chef: ne mogu da sviram bos, mnogo mi teže pada pedala :P

 

Hvala na podršci svima!

 

 

Evo nova najava:

 

hcmc07jq5.jpg

 

24.03. Pančevo, Studio 21, negde oko 22h:

 

Hitamen

Fullšpajz

Noizblid

Reflekšns of internal rejn

Bullet For My Vajolent Čepter

 

Ko hoće sa nama u Pančevo u subotu biće organizovano okupljanje i "idenje" vozom pa se javite, već ima dosta ljudi koji idu a idemo da pijemo, sviramo i da se zezamo naravno :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko hoće sa nama u Pančevo u subotu biće organizovano okupljanje i "idenje" vozom pa se javite, već ima dosta ljudi koji idu a idemo da pijemo, sviramo i da se zezamo naravno :pivopije:

dolazite vozom???!!!! joj ljudi bre, onda se pripremite za kashnjenje voza od barem 30min + moguce otkazivanje polazaka ;)

bolja varijanta vam je bus, hvatate ga kod panchevachkog mosta ;) redovan je (na svakih po' sata) i jeftiniji od voza (celih 5 dinara) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Geozee the chef: ne mogu da sviram bos, mnogo mi teže pada pedala :P

 

Hvala na podršci svima!

Evo nova najava:

 

hcmc07jq5.jpg

 

24.03. Pančevo, Studio 21, negde oko 22h:

 

Hitamen

Fullšpajz

Noizblid

Reflekšns of internal rejn

Bullet For My Vajolent Čepter

 

Ko hoće sa nama u Pančevo u subotu biće organizovano okupljanje i "idenje" vozom pa se javite, već ima dosta ljudi koji idu a idemo da pijemo, sviramo i da se zezamo naravno :pivopije:

 

PUT ON YOUR MOSHing shoes and DANCE!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma onaj park je keva!! Pre dve nedelje sam svirao u Pančevu sa svojim metalcima i toliko se razbio u tom parku da sam se raspao za bubnjem! :bigblue: Al' šta ću, nisam mogao da odolim Becks-u od 46 dinara u staklu :icon_ne: Sve jedno, to mi je bilo za nauk za ubuduće da nikada više u tom parku ne popijem više od 10 piva pred svirku u Studiju 21 pa tako da sada u subotu neću :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma onaj park je keva!! Pre dve nedelje sam svirao u Pančevu sa svojim metalcima i toliko se razbio u tom parku da sam se raspao za bubnjem! :bigblue: Al' šta ću, nisam mogao da odolim Becks-u od 46 dinara u staklu :icon_ne: Sve jedno, to mi je bilo za nauk za ubuduće da nikada više u tom parku ne popijem više od 10 piva pred svirku u Studiju 21 pa tako da sada u subotu neću :udri:

Da, ova varijanta je obichno, ali pazi ogradjujem se, OBICHNO, bolja posle svirke... i ja sam imala par iskustava sa improvizovanjem teksta posle slichne kolichine piva... :rockdevil: tako da... chim se zavrshi svirka, JURISH NA PARKIC :da: !!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...