Jump to content

Violent Chapter


fatdzo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ma jebeš to koliko je ljudi, ako bi smo tako gledali daj se odma' raspadamo i ne da sviramo više. A lepo je i Barcode napljuvao izdavače sinoć, jbte naravno da sam kupio disk koji je profi odrađen i košta bednih 100 dinara. Eeeej ljudi, pa čuli ste Barcode sinoć, album koji su snimili i sada prodaju za te bedne pare je jedan od boljih snimaka koje sam čuo na domaćoj sceni. Ljudi se pokidaše, pukli silne pare na snimanje i nema ko da ih izda?! Bruka i sramojta za ovu zemlju!!!!! Jebali vas gradnjovci, city rekords i bjelo dugme!! Sramota...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah, jbt... naidje trenutak kad zaista popizdim jer vidim kako su ljudi neprijateljski i umisljeni... Sta bi ono sinoc? Kakva bedna sacica ljudi... Definitivno mi je najgore kad i od tog malog broja samo deo podrzava bendove koji sviraju. Pa zar je toliko tesko aplaudirati bendu bez obzira ako ti se ne svidja? Ipak, tu si...izmedju ostalog i na njihovoj svirci...Stvarno jadno:(

 

Sto se mene tice, svirka je prosla solidno... Primetilo se da su neki bendovi imali malo problema sa zvukom, ali bice bolje sledeci put. Ne bih nikoga da izdvajam, vec bih svima da pozelim srecu u daljem radu i da se sto vise trude da svoju muziku dovedu do nekog profi nivoa. I jos nesto: Neka se izdavaci i sva slicna gamad nose u qrac, a vi dragi ljudi, pre svega, stvarajte muziku za sebe i uzivajte u njoj, a kad se stvore mogucnosti, podelite je i sa nama.

 

Pozz

Edited by Lhabia

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i ja posle duuuuuuuugo vremena da se oglasim na Yumu.

 

svirka je bila ok. prva dva benda su se za moj ukus lose cula... prvenstveno mislim na gitare... violent chapter je zvucao sasvim ok, dok su po mom misljenju najbolje zvucali barcode... momci jeste da sviraju neki fazon koji slabije slusam u poslednje vreme, ali su mi zaista do jaja zvucali sinoc.

 

sto se tice price o izdavacima, stvarno nemam reci, ali bi svakako hteo da kupim njihov cd (htedoh i sinoc, ali zaboravih), tako da ako neko ima informaciju kako da dodjem do CD, neka mi javi na PP (PM).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...