Jump to content

Violent Chapter


fatdzo

Recommended Posts

Satke mozda sam prvi koji ti ovo kaze, ali ti si "latenti emo". Voleo bi da budes to ali se plasis sta ce okolina da kaze :mhihi:

 

 

..i latentni fega... ko se tolko boji gay-eva??? boji se da se ne nalije pa da mu se ne omakne... :):):)

 

Zelite me znam,ali sta da vam kazem...Mozda kad otsecete pise i ugradite vagine,ali mozda vam dam da mu liznete pishu.Do tada EMO JE GAY!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kontas ti sta ja hocu da kazem ;)

 

mc i dc bendovi su blize emou nego metalu,tacnije hibridni degenerisani spoj necega ne spojivog (i muzicki i ideoloski)

 

Sad bas kenjas Satane... Idi i nauci da sviras bass :muzicar: , a dotle idi na svirke malo i edukuj se...

Inace VC preterano ne slusam,mada su ipak slusljiviji nego recimo Boneyard i tako ti....

Ne znam za ostale ali pevac benda je sigurno emo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej...SVI VI ANTI EMO-MODERN PICHKE... ovaj bend je odradio CEO album za 15 dana ( ukljuchujuci ozvuchavanje instrumenata i bubnjeva ) nemoj da serete tu meni... Odradio sam ih PRVENSTVENO jer jebu mame kako rade to shto rade. Ako se nekome ne svidja ili odjebite sa teme ili mi se NADUVAJTE MI SE KURCA!!!

 

Ovaj bed mozhe neshto odraditi u inostranstvu, a svi vi troo kurci mozhete da duvate kite dzaba i da serete kako je svet gay i glup i prso kao shto je to sps radio 10 godina! Pa neam pojma ko je tu GAY, PRSO I GLUP?!?!?!

 

Svi suy vama glupi samo ste vi GENIJI!!! HAHA! Stoko!

 

jel moralo da bude ovog Srpskog kvaziintelektualnog seljacenja???

Inace, nakon par slusanja VC i nije toliko losh, mada je mekaniji nego muzika koja mi trenutno prija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jest, chejnrum u senti - u sred krasne blago suicidne prirode, sa josh krasnijim sugradjankama... osoblje vrlo struchno, na retke trenutke pomrachenog uma (previshe alkohola feat. repetitivna neukost pomenutih muzikanata (famous quote: JEBEMU NEBLAK MATORI NE VALJA TI TO TRI K*RCA!!! PONOVOOO!!!):D), teretana inclusive paket, galerija upechatljivih mushkih likova Baywatch serijala...

e da - i nikad bolja akustika prostorije!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...