Jump to content

UFC / Ultimate Fighter


Vresište

Recommended Posts

Punk amaterski, Holi lagano, Colbi zasluženo.

 

Kakva glavna borba!!! Najbolja ove godine. Šteta što je Robert slomio ruku na kraju treće ili šta je već uradio sa njom... Ali bolje što je pobedio, glupo bi bilo da ima pojas a izgubio. Romero taman za 205, mada već ima 41, ali lik je snažan kao konj i gradjen kao od kamena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

fun fact, posle borbe - brat robert stoji pored dane priča kako je slomio ruku, yoel iz bolnice sebe identifikuje kao black rocky balboa - people's champ. :haha: toliko o pokradenosti, a pritom je neverovatno prevelik za mw. posle onakvog cuta gde je na merenju izgledao kao duh, na borbi se pojavio veći nego ikad, skoro kao DC je velik, samo sa mišićima umesto sala. ali voleo bih da uzme pojas u lhw, gotivac je.

 

colbyja će tyron da samelje, pogotovo posle prozivanja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi put ću navijati za Tyron-a :) Biće hype skoro kao Toni - Khabib.

 

Ne bih ja otpisao Colbija, ali se Tyron stvarno čini kao nivo za sebe. Jedino ako je previše ušao u snimanja pa zapostavio trening, plus operacija.

 

Volim što je Robert dobio, ali jeste moglo i draw, a i da izgubi. Rogan odmah tokom prenosa komentarisao sudjenje, car. Mada je i Dana umeo da kaže da se ne slaže sa nekim odlukama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

tehnicki i na svaki drugi nacin Tyron je mnogo iznad kolbija

 

mada je na papiru i Rda bolji pa ga je ovaj pobedio

 

svakako navijacu za Tyrona prvi put

istina, mada mi je rda mnogo dugo bio rezervisan, otvorio se tek u četvrtoj. ne znam baš da li bi izvukao colby da se probudio ranije.

mislim da taj pressure game neće funkcionisati na tyrona, jer je isto rvač i čini mi se bar duplo jači u lower body segmentu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njihova generacija po godinama mozda, ali nikako po stazu. Sto bi Mirko rekao, dragi moj Stipe, pa sampitama da su me gadjali za ovih 20 godina ne bi valjalo.

Verovatno su mu bili idoli kad je bio Pride :bigblue:

Evo pogledaj Soguna, mlad decko, a ima sto godina staza. Potrose se hrskavice, tetive...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...