Jump to content

Najlepsi I Najsexipilniji Covek Distorzije....


WHISPER_EVE

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Al' se vi pravite blesavi - nije to Steve Harris, basista Iron Maiden-a, nego vjerovatno neki lik iz latino-americke "sapunice" :)

 

:confused::ph34r::violent::udri::mrtav::) ludaku s kamenjara..nemash ti pojma..ja znam stevicu tak dobro.. :da: ipak on mi je jedan od cijenjenih bassista.. :muzicar:

 

IPB Image

 

oo ye dobra mu je kci Lauren..ono pravo na tatu.. :bigblue:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ti si zao koliko i ja... ali zato se ne pochinje rat... inache, slatko mi to shto 'ocesh da se bijesh, ja treniram samoodbranu, aikido, um i telo... bash kao u filmu...

Ja imam velike i krupne kosti :cool: . I veliki sam ( dobro, kepec od 185 ).

 

Dragone, thrash-ujemo temu ... proveri Mariu Tornberg ... brate ... tisina ... apsolutna jebena tisina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simona mi se u zivotu nije zamjerila.

 

ja sam samo pomenula da izvjesni Sergio lici na Secracona, a Simona (posto joj je to ljubav) i ti odma` skocile :)

 

s tim da se ona pristojno izrazava a ti k`o neki harambasa koji proba da ispadne `kul` s nekim modernim upadicama. kung-fu majstor s pubertetskim hormonima.

sve najbolje.

pa ja jesam harambasha... i to harambasha - mlad dok ne umre... :lol::):mrgreen:

uostalom, ako nema zabave, shta ce ti zivot? :pivopije: fenomenalno! :ph34r::mhihi::lol::bigblue::D:mrgreen::rolleyes::zeleni: mnogo malih srecnih ljudi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...