Jump to content

Terry Prachett


mara!

Recommended Posts

Ajoj covece sahranices me, od boje magije mi se tek 50% skinulo :)

Hvala u svakom slucaju za linkove, natrpacu mu sve ovo da skida, pa cu za jedno mesec dana gledati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zasto ne skidas sa linkova koje sam ostavio, mnogo brze ce se skinuti ? Imas rapidshare, megaupload itd. Kvalitet je dobar, nemoj da brines ;)

U planu mi je da nabavim i ova 3 filma, kao i ona 2 animirana - Wyrd Sisters i Soul Music. U oba Death-u glas pozajmljuje Christopher Lee, kao i u filmu The Colour of Magic.

Ovo je link ka Hogfather filmu, 1. i 2. deo plus extras, super kvaliteta:

http://krmoviestation.blogspot.com/2008/03...006xvidac3.html

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zasto ne skidas sa linkova koje sam ostavio, mnogo brze ce se skinuti ? Imas rapidshare, megaupload itd. Kvalitet je dobar, nemoj da brines ;)

U planu mi je da nabavim i ova 3 filma, kao i ona 2 animirana - Wyrd Sisters i Soul Music. U oba Death-u glas pozajmljuje Christopher Lee, kao i u filmu The Colour of Magic.

Ovo je link ka Hogfather filmu, 1. i 2. deo plus extras, super kvaliteta:

http://krmoviestation.blogspot.com/2008/03...006xvidac3.html

Ma da skinula sam do pola sad cu da pocnem ispocetka :)

Nego meni torenti odgovaraju, jer nisam kod kuce vecinom, pa to ostavim da se krcka dok nisam tu, ovako sa linkovima bih morala da klikam posle svakog dela, za to nemam vremena :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaoooooj stavila sam da se skida hogfather jaoooooo jaoooooj enki hvala ti ko bratu najrodjenijem jaooooooj!!! :wub:

 

 

 

ja sam se vise pronasla u onoj "sansa od 1:1 000 000 desi se u 1 000 000:1 slucajeva... xD

 

lik je kraaaalj. <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaoooooj stavila sam da se skida hogfather jaoooooo jaoooooj enki hvala ti ko bratu najrodjenijem jaooooooj!!! :wub:

 

 

 

ja sam se vise pronasla u onoj "sansa od 1:1 000 000 desi se u 1 000 000:1 slucajeva... xD

 

lik je kraaaalj. <3

 

Slabo si uradila domaci:

"One in a million chances happen nine times out of ten"

;)

 

@ Tanya zar ti nije lakse da lepo zamolis nekog od nas geekova koji smo to ves sve downloadowali da ti narezemo nego da skidas sama tolke gigabajte kad toliko slabo ide?

Solidarnos' :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

bla bla aj sad odma da me vodite na streljanje xD

nije bitno, shvatili ste sustinu... xD

 

 

ali neprevazidjena izvala je

 

"Ciju?", upita Pacovska Smrt.

"CIJU", objasni SMRT.

 

 

hihihi... svaki put se upisam od smeha kad se setim...

 

ili

"Imalo je zube kornjace, noge sirene, dlaku zmije, bla truc, a moj subjektivni utisak je da je imao gadnu narav kao i helijumski balon u oluji."

 

xD

 

 

nervira me sto sam sve procitala, zavidim onima koji s pracetom tek krecju =(

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Tanya zar ti nije lakse da lepo zamolis nekog od nas geekova koji smo to ves sve downloadowali da ti narezemo nego da skidas sama tolke gigabajte kad toliko slabo ide?

Solidarnos' :)

Ma jok opusteno :lol:

Nisam iz Bg pa necu da cimam nikoga da mi salje to...

Polako evo Truckers su se skinuli, Colour of Magic je na 60%, Johny and the dead 20%...

Napredujemo :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hogfather je losh,napeta i izvestacena gluma. Wyrd Systers nisam imao vremena da odgledam do kraja,ali je simpa animacija. Bacam Kamionce na skidanje, iz chistog sentimenta, mada sam prestao da se smejem na tpove fore.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...