Jump to content

Heaven Rain


Apeiron

Recommended Posts

posto cete ovde sigurno da procitate, Ashen Epitaph su isto izdali album i treba njih prebaciti.

Haha, da koristimo tih nekih 5 tema koje redovno gledam da tu najavljujemo koji bendovi su albume objavili :meshuggah:

 

Ma joj, postoji lepo PP, bend kad izda album, neka javi, lako je to premestiti posle. Sta im ja mogu kad ne rade promociju, da ne govorim o tome da bi mogli i promo disk poslati za recenziju, ali dobro, za to vec nije ovde mesto :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neverovatno. Ajde i ja ovde da postujem nesto jer ce biti nezahvalno od mene da ne iskomentarisem muziku jednog od RETKIH bendova koji su se pojavili a da su me dotakli (sto zbog muzickog ukusa sto zbog celokupnog utiska unutar tog ukusa, jelte), dakle ovo je stvarno, ali stvarno predivna muzika, nemam reci. Bacicu se na kupovanje diska sto pre (jel ima u mungosu u ns?) i pocinje preslusavanje...nikad nije dovoljno ono sto je odslusano na spejsu :) Laki, svaka cast druze, pivo u Novom Sadu i dobre zemske! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neverovatno. Ajde i ja ovde da postujem nesto jer ce biti nezahvalno od mene da ne iskomentarisem muziku jednog od RETKIH bendova koji su se pojavili a da su me dotakli (sto zbog muzickog ukusa sto zbog celokupnog utiska unutar tog ukusa, jelte), dakle ovo je stvarno, ali stvarno predivna muzika, nemam reci. Bacicu se na kupovanje diska sto pre (jel ima u mungosu u ns?) i pocinje preslusavanje...nikad nije dovoljno ono sto je odslusano na spejsu :) Laki, svaka cast druze, pivo u Novom Sadu i dobre zemske! :)

:pivopije: :pivopije:

 

Disk, jos jednom da pomenem, jos uvek nije nabavljiv na nasim prostorima. U stvari, objavljen je u inostranstvu, u Holandiji (u digitalnoj, CD, a bogami i LP formi kako nam je javljeno), i trenutno se moze naruciti sa www.moonwolfrecords.com . Ganjacemo licencirani disk da uradimo za nase prostore za nekog od ovdasnjih izdavaca, valjda se uradi nesto na tom polju, i nama je u interesu da kod nas moze da se nabavi album.

 

Hvala svima na podrsci jos jednom :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да поновим - пошто претпостављам да ћете добити одређену количину плоча као надокнаду, да сачуваш примерак под обавезно! Си чуо?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako nekom nije jasno do sad da je satan latentni homseksualac koji shtipa sisice uz 69 eyes ispod kreveta da ga ne vidi macka kojoj je dao ime Varg, onda stvarno ne znam sta ste od postova citali.

 

Znam da me zelis,ali si jednosavno suvise izfeminiziran za mene.A i cuo sam da se lako vezujes,pa kad ti polome srce imas suicidne misli.

Edited by SATAN-iz Batajnice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i ja da se pridruzim hvalama. Stvarno, ne secam se kad sam poslednji put cula nesto sto mi se tako svidelo na prvo slusanje, a svakim sledecim sve vise. Sve najbolje, samo napred, pa i mi da docekamo taj album (:

 

Hoću i ja da kupim album, čim dođe na naše podneblje. Stavljaj recku, Laki. :D

same here ^^ (:

 

ako nekom nije jasno do sad da je satan latentni homseksualac koji shtipa sisice uz 69 eyes ispod kreveta da ga ne vidi macka kojoj je dao ime Varg, onda stvarno ne znam sta ste od postova citali.

:):):):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да поновим - пошто претпостављам да ћете добити одређену количину плоча као надокнаду, да сачуваш примерак под обавезно! Си чуо?

Za sada mi je javljeno da dobijamo po jedan LP svaki od nas, jer je nezgodno da se salje postom vise (plus nesto diskova). Cim vidim kako to tacno ide, naravno da javljam, i naravno da si ti LP manijak na vrhu liste :pivopije:

 

Evo i ja da se pridruzim hvalama. Stvarno, ne secam se kad sam poslednji put cula nesto sto mi se tako svidelo na prvo slusanje, a svakim sledecim sve vise. Sve najbolje, samo napred, pa i mi da docekamo taj album (:

:pivopije: Puno hvala drugarice, znaci nam svaki pozitivan komentar, pogotovo kad je ovako lep :meshuggah:

 

Fino je ovo fino skroz,jeste da je ovaj rip u mp3 srednjeg kvaliteta ali se vidi da je muzika i vise nego ok.Samo tako nastavite

Neocekivano, ali respect. Ako i brutal anti-emo metalci priznaju, onda ovo zaista vredi necemu :pivopije:

 

:pivopije: :pivopije:

 

Hoću i ja da kupim album, čim dođe na naše podneblje. Stavljaj recku, Laki. :D

Mislicu i na tebe :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sada mi je javljeno da dobijamo po jedan LP svaki od nas, jer je nezgodno da se salje postom vise (plus nesto diskova). Cim vidim kako to tacno ide, naravno da javljam, i naravno da si ti LP manijak na vrhu liste :pivopije:

Нека ти пошаљу одмах још један.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neocekivano, ali respect. Ako i brutal anti-emo metalci priznaju, onda ovo zaista vredi necemu pivopije.gif

 

pivopije.gif pivopije.gif

 

Pa dobro slusam i ja po malo heavy i power,a to sto neki fegeti iz nekih numetal bendova hasaju ono sto se ne jede njihova stvar ;)

 

Uzivajte i samo napred :pivopije:

Edited by SATAN-iz Batajnice

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da i ja dam utiske.

 

Ne znam, meni nešto fali Heaven Rainu, mislim fino je sve to, ali, džaba, nešto fali. Možda druga gitara, možda rif koji udara i glavu, ne znam. I produkcija mi je čudna, nekako je bubanj neubjedljiv o odzvanja, s tim da su klavijature odlično urađene.

 

Sviđaju mi se Can't Stay a posebno Beauty of You, koja mi je jedno vrijeme ušla u glavu i često sam je pjevušio. Ostalo, instrumentali su fini, ali fali hit, fali udarac, fale "glorious" momenti. Možda zato što sam poslednjih par mjeseci u nekom modernom tripu što se tiče muzike, ne znam.

 

Nego, sva podrška bendu, normalno, i sve najbolje im želim.

Edited by Vic Rattlehead

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eto stigla recenzija a može da se vidi u odeljku za recenzije i na www.metal-sound.net :pivopije:

 

 

HEAVEN RAIN-PROMO 2008

 

Serbian project, or to be correct, Heaven Rain from Republic of Srpska is five piece metal band that plays combination of power and progressive metal, with the touches of hard rock. Technically and musically, this band got much of the skills and knowledge, but thing that irritates a little bit is the voice of the singer. I can’t arraign that he have good voice, but lack of motivation seems to be present, and that drowns pretty much of his approach. Rest of the band holds all of the strings under the control, even that this is just a three songs promo, you can feel that members know the job. All of the songs on this promo are nicely concepted and well played, but a little bit of own sounding and originality could be incorporated in their music. Something missing, something that could separates them from the sea of prog bands that plays like this. Keyboards, guitars, rhythmics, everything sounds fit and skilled, but band should work on the finding of their own in this kind of music. From this three tracks on the promo, I mostly enjoyed in instrumental track ‘’Final Point’’ that have mix progressive sound with bits of 80’s pop, a little bit of folky spiced keyboards and very melodic guitars. With exceptions of vocals that must and can be better, group sounds fine. Promo material is very fine produced, color of instruments sounds is well achieved, and you can hear that music breeds. All I can say, that I wait for the full-length release as promo release can’t give you complete feeling and insight into the whole material.

 

Vladimir Petković ( - )

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...