Jump to content

Heaven Rain


Apeiron

Recommended Posts

Niko od nas iz benda nije ni prijavljen, niti ima nalog na tom ReverbNationu, ja recimo nemam pojma ni kako se tamo glasa. Ali nije lose kad izgleda to ovako:

 

heavenrainreverbnationcrm7.jpg

 

I da, na generalnoj "all genres" listi smo na 77 mestu trenutno, a tu su imena tipa Linkin Park, Madonna... cool :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

HEAVEN RAIN PRETEKAO JUDAS PRIEST! :mrgreen:

 

http://www.reverbnation.com/controller/mai...&tab=Charts

 

27.08.2008. - Banjalučki melodic prog power metal sastav Heaven Rain, trenutno se nalazi na drugom mestu Reverb Nation metal top 100 liste! U konkurenciji su i bendovi poput Judas Priest, Testament, Slipknot, Soulfly, Pantera i dr. Na istom portalu, na all genres top 100 listi, sastav se sa jučerašnjeg 77-og mesta popeo na mesto broj 50., a na listi se nalaze i izvođači poput Madonne, Linkin Parka, Hellyeah, Sebastiana Bacha i dr.

 

Heaven Rain je predstavljen pesmom Can't Stay, koja je prvi singl sa debi albuma Far And Forever (Moonwolf Records).

 

heavenrainreverbnationcpv0.jpg

 

:pivopije:

Edited by Apeiron

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planiramo, zaista planiramo. Beograd nam je glavni prioritet kad su nasi prostori u pitanju, tako da... Ali gledamo prvo da licencno objavimo disk i ovde, kako bi i bilo diskova da se kupi, pre nego sto dodjemo. Najavicemo na vreme cim se nesto dogovori, svira nam se, i te kako :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

;)

 

Pa dobro, pare su vec poslali, platili su snimanje albuma, photo session... pare kakve nije dobio ni jedan metal bend u exYU od neke izdavacke kuce

Gresis,ovaj,gresis silno sine! :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gresis,ovaj,gresis silno sine! :meshuggah:

Da nadopunim izjavu... u trenutku kad je to pisano :meshuggah:

 

Ne znam na koje ti tacno stvari mislis, mozemo na PP malo da se cujemo, a i ne moramo, nije poenta u tome koliko para, vec da je to ipak bio bend bez i jednog koncerta, ili diska, pre nego sto se to desilo.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, dopuna one vesti o drugom mestu na Reverb Nationu:

 

 

HEAVEN RAIN NA PRVOM MESTU TOP 100 REVERB NATION METAL LISTE

 

http://www.reverbnation.com/controller/mai...&tab=Charts

 

28.08. - Heaven Rain se, nakon jučerašnjeg kratkog zadržavanja na drugom mestu Reverb Nation top 100 metal liste, od danas nalazi na prvom mestu!

 

Banjalučki sastav je na vrhu liste u konkurenciji od 2300 metal bendova sa svih strana sveta, a takođe je sa 50-og, prešao na mesto broj 37 na "all genres" listi, u konkurenciji od preko 100.000 sastava i izvođača!

 

 

heavenrainreverbnationchl5.jpg

 

 

To bi bilo to što se Reverb Nationa tiče :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuuu crni Nebojsa... mora da vas zemnem pod svoje :)hahhahaahha. Tu leze pare jebo ove moje ded metalce :)hahahahahaha :))hahaahaha.

Ne ozbiljno CESTITKE !!! Nisam ni znao da ovaj bend postoji, a jos manje da ti svirkas tu dok nisi poslao ona mail :)hahah.

:pivopije:

 

Kad se dozoves pameti, i batalis death metal, dogovoricemo se oko kakve saradnje :meshuggah:

 

A i recimo, za pocetak bi nas mogao ubaciti da sviramo kao support Tarji :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A,u cemu je fora sa pesmom Can't stay na YouTube-u? Live video snimak,a preko studijska verzija pesme,malo isprljana,da bi zvucila live? Jel' se mi to malo sluzimo prevarama? :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A,u cemu je fora sa pesmom Can't stay na YouTube-u? Live video snimak,a preko studijska verzija pesme,malo isprljana,da bi zvucila live? Jel' se mi to malo sluzimo prevarama? :uhoh:

Ne, niti smo mi to pravili, niti znam odakle taj snimak. To je neko poslao menadzeru, covek postavio, i ostade tako, a naravno da je ocigledno da je u pitanju studijski snimak preko livea. Ko bi se zajebavao od nas sa tim i zasto, ja sam pre da to uopste nije postavljeno, ali nije do mene...

 

@ Pero Defformero - Sale prijatelju, hvala puno. Zasviracemo zajedno prvom prilikom, mi se tome bas radujemo :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад ће плоче????

 

Odlicno pitanje, i ja ih jedva cekam. Ne znam sta se sa tim desava, posto se trenutno sredjuju papiri da idemo u Holandiju, spot valja tamo snimiti, pa cemo valjda to da pokupimo kad dodjemo.

 

Nego, evo nas na mestu broj 29 All genres liste (sa 37og)!

 

http://www.reverbnation.com/controller/mai...=all&page=2

 

:rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...