Jump to content

Boneyard


OceanSize

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Свака вам част за синоћ! Покидали сте! Мени сте ипак ви били бенд вечери.

Нисам велики љубитељ тог правца, али сте за свако поштовање! Само напред! :rockdevil::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...

Pusite nam qrac....ili ti...you can suck our DICks...

BONEYARD rulz...and...you still dont have any

band prepared for band Battle with BOneyarD....

skupite muda...pice...FROM MY COLD DEAD HEANDS..

HEAVEN FORBID...AS MY WICTIMS FALL....izaberite ko ce vas napusiti... zzzzzz33..

sve u svemu...spremite izdanje i i izadjiete BONEYARDu na crtu...

samlecemo vas sto se tice tiraza,,,,,,,,

bolje vam ej a vezdabet nego sto kenjate,,,btw.sve najboblje vam...zelim.....

od upoznavanja sa metornomom..pa sa devocicama koje ce te ubedjivati kako ste vrrh!!!!

MI NISMO GEJEVI,,,,MI SMO EDEN FIRE<<

aew ea,,,,jai te se TOMMy i hvatajte instrumente.....pucice vam pica na stageu...we're hte bet!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo..kao sto se moze primetiti..ni jedan bend nisam prozvao....:)drugo...postovao sam ovo zato sto mi je rly PUN kurac tog prozivanja.....Zasto neko od nas nikada nije prisao nekom bendu i rekao...hm...vi ste black..smrdite...ili vi ste industrial...smrdite!!???zato...sto takvo ponasanje nije normalno,pogotovo u ovakvoj zemlji!!pogadja me to KO me(nas) proziva...i zasta nas proziva!!!aemo redom...DUXa,zasto ti nisi prisao posle certa i rekao nam..."ja rokam BODOME....vi AS i LAY dying...pa vi mora da ste pederi"...zasto mi neko iz MAGME,koja realno moze isprasiti sva dupeta na nasoj metal sceni nije prisao i rek'o...BOZe,pedercine sviraju modern metal....mi vas mrzimo!!"DARGORON,RAIN DELAY..DRACONIC,TRIUMFALL...ljudi koji su prvi kompetentni da govorre o necijoj svirci nisu nikad bili u tom ANTY EMO fazonu.....zbog cega??zato ste cene muziku..i zato sto su normalni!!!!!ukoliko ti se ne svidjam...nemoj da me slusas,a ne proganjas i pricas kako iam najgey frizuru na svetu...mislim...ne vidim svrhumi samo sviramo...i trudimo se da radimo to najbolje sto znamo..!!!!hvala svima na supportu...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...