Jump to content

Forever Storm


vladream

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Najbolje bi bilo da se svi skupimo i lepo glasamo jedne godine za npr. Space Eater, pa sledece Forever Storm, pa za Dargoron, pa Antologija, pa Rain Delay, pa Consecration itd. orss. tako sigurno mozemo pruziti nasim bendovima neku mogucnost da sviraju sa strane. Ovako nikada nece otici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dajte jedan CD da uvalimo ovim likovima iz Hammerfalla :D:) :)

haha, vazi :)

 

E da!!! :D Mito aj mi lepo da kazhem da je to nash bend, ko jebe ove!! Shalim se...E momci hoce li biti skorije koja promotivna svirka??? I kako napredujete sa albumom?

sad ce promo valjda, samo ovi kolokvijumi da prodju, a bice i svirki nekih skorije valjda

 

Извин'те, радије сам гласао за себе. ;)

ali to nije u sportskom duhu :)

 

Najbolje bi bilo da se svi skupimo i lepo glasamo jedne godine za npr. Space Eater, pa sledece Forever Storm, pa za Dargoron, pa Antologija, pa Rain Delay, pa Consecration itd. orss. tako sigurno mozemo pruziti nasim bendovima neku mogucnost da sviraju sa strane. Ovako nikada nece otici.

ja ne znam da je ijedan nas bend bio i prosle godine, a dosta se prijavilo, a ionako glasanje nije kljucno za odlazak bendova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo ljudi licno sam nadgledao i organizovao glasanje za Abonos za izdavanje albuma i tour po americi bili su prvi i onda odjednom za 20 secundi metal core bend dobije 15000 glasova(sto je jelte nemoguce)i pobedi:P To je samo reklama da bi navukli metalce da vide neke reklame a kao satro njihov glas se racuna, nego vi momci(i kovca:) Gitare u shake i rad,red i disciplina :rockdevil:

p.s Na metal campu mozete nastupiti u onom demo terminu vrlo lako(ako prodate broj karata u Srbiji da ispate vashe troskove)

Edited by STARSHOOTER_SUPREME

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...