Jump to content

Shining


Grobodan

Recommended Posts

licno ne volim da kacim preprodukciju jer dosta toga najcesce bude promijenjeno u finalnom proizvodu (ako se ko sjeca preprodukcije za st. anger,kirkove i bobove stvari pa sta je posle bilo),ali kako imam/o ideja kao pljeve,najvjerovatnije cemo poceti sa tom preprodukcijom u vidu dema i fri daunloada.ono 3 pjesme introi,outroi inteludi,kurci palci i kao imas ozbiljno izdanje.uglavnom nije tolika zajebancija,interesantno ce biti sto su u bendu neki veterani domace metal scene,metal je,ali o onom surf rocku se nisam salio :)

 

 

muzika je manje-vise gotova,da se nabace soundscape-ovi,solaze i da se otpjeva to,kontam bice ako ne sad prije rokova,onda posle,znaci najkasnije do pola jula.

 

Zvuči jako zanimljivo, a i brzo će to, ukoliko se naravno stisnete pa odradite :) Dobaci mi to kad bude gotovo, zainteresovan sam da čujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jes'.evo da se ne hajpuje vise i da ne duljimo spam,par rifova svezanih i koliko toliko sredjeno da moze da da kakav-takav utisak o cemu ce tu da se radi:

 

http://www.megaupload.com/?d=EQ4GARMJ

 

zadnji rif traje u pm jer se sklepa neka lead dionica pa da ima krugova da ne vrtim svako malo pjesmu i cekam dok naleti rif.

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman sam krenuo da napišem da sam očekivao više masti, kad upade rif na 1:20 i varijacija na isti. :) Meni ovo ne zvuči loše, možda su bubnjevi malo tanki (doboš), ali rekao si da nije gotovo, pa nije zamerka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kucan je bubanj,daleko je ovo od iole ozbiljnije produkcije,klasicna preprodukcija guitar rig,impulsi i ez drummer i t racks 3.nemam prostora na hardovima da instaliram superrior ili nesto ozbiljnije,a bogami ni zivaca da skidam.sta ce ti bolje za preprodukciju.

 

DS:

 

to zbog pank dijela na pocetku?

 

edit:

 

 

sta znam,kontam bice dranje neko,i najzanimljiviji dio sto ce za sad tekstovi biti na srpskom.ovo je mozda i najbrzi dio svega,ostalo je kao i onaj rif na kraju,slanina i loj,koja harmonija uz podjekoju surf-rock upadicu.

 

 

Edited by BLAGOJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

DS:

 

to zbog pank dijela na pocetku?

 

drop A,dje ces nize.mozda zato ljude asocira na metalcore,sta znam.

 

Moguce da je i zbog stima, cela pesma mi ima takav groove i osecaj, sta ga znam.

 

Na kojoj gitari sviras ovo?

 

E, da, i zbog cega se bend zove Verne? :)

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kucan je bubanj

 

...

 

ostalo je kao i onaj rif na kraju,slanina i loj,koja harmonija uz podjekoju surf-rock upadicu.

To mi se i učinilo za bubanj. Mast podržavam. :D

 

posto je sve u nekom pomorskom tripu nekako mi doslo logicno,a i inace medju mojim omiljenim piscima.

Zato su tebe Ahab toliko oduševili, sad je jasno. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa taj rad,leviathan,call of the mastodon,ahab,sve dje imas muzicki ekvivalent morske oluje uz dovoljno slanine i loja.

 

inace djitra pada kao zrtva za pojacalo,bitnije mi je da okrpim jedan citav set opreme,posto i ovo i neki drugi projekti krecu da se uozbiljuju.ako mi prodje neko marsalce sto sam bacio oko,ostavicu gitaru i kod pece da restauriram do kraja neku kopiju marsala sto imam.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...